kendall cover

Styl gwiazd: Kendall Jenner

by • 04/02/2016 • Gwiazdy, Moda, Styl gwiazd, Styl życiaComments (0)2357

 

Jedno z najgorętszych nazwisk w branży modowej ostatnich 12 miesięcy! Prawie 20-letnia Kendall Jenner podbija wybiegi największych projektantów, staje się muzą legendarnego Karla Lagerfelda i ląduje pod obstrzałem gwiazd i celebrytek. Jedni ją kochają, inni nie znoszą. Czy przeszłość reality show Kardashianów pozwoli Jenner zerwać z piętnem celebrytki? Co sprawiło, że Kendall Jenner zagościła na wybiegach high-fashion? Oto wszystko, co powinniście wiedzieć o fenomenie młodej modelki, Kendall Jenner.

 

Od reality show do…

Swoją popularność może zawdzięczać jednemu z popularniejszych reality show w Stanach Zjednoczonych: „Z kamerą u Kardashianów”, gdzie Kendall Jenner występowała wraz ze swoją rodziną. Jej matka była żoną Roberta Kardashiana, znanego prawnika z Los Angeles. Ojcem Jenner jest jednak jej drugi mąż: Bruce Jenner, transgenderowa lekkoatletyczka (niegdyś Brigitte). Rodzinne zawirowania, prywatne problemy – wszystko to pod okiem kamery to niekończący się cień i ciężar, który wciąż podróżuje za modelką.

 

Pierwszą profesjonalną sesją Kendall była ta z siostrą, Kylie Jenner w magazynie „Paper”. Młoda Jenner miała wówczas piętnaście lat. Niedługo po niej córka Kardashianki wzięła udział w swojej pierwszej kampanii reklamowej dla młodzieżowej marki Forever21. Od tego momentu mówi się, że jej kariera nabrała znaczącego i dynamicznego tempa. Jej zdjęcia zaczęły się sukcesywnie ukazywać w takich magazynach jak „OK!” czy „Teen Vogue”, które stały się pewnego rodzaju zawodową trampoliną dla Jenner. Kendall Jenner może się w swojej karierze pochwalić okładkami takich pism jak: „American Cheerleader”, „Blank”, „Miss Vogue” – edycja australijska, Harper’s Bazaar czy Marie Claire – edycja meksykańska.

 

kendall 1

 

Krytycy fenomenu Kendall Jenner twierdzą i sugerują, że tak łatwy start w modellingu jest w rzeczywistości niemożliwy. Za sukcesem amerykańskiej modelki ma więc stanąć ej matka, Kris Jenner, która używając wielu kontaktów i znajomości załatwiała córce pierwsze kontrakty. Hejterzy atakowali młodą Kendall od samego początku, sugerując jej niedoskonałości cery czy nadwagę. Na początku kariery młoda amerykańska modelka była na tym tle bardzo atakowana.

 

…gwiazdy Chanel i muzy Lagerfelda

Nigdy się nie poddała i walczyła o swoją pozycję w świecie mody. Obraźliwe komentarze i chamskie teksty nie wybiły jej z pantałyku. Kendall Jenner konsekwentnie stawiała kolejne kroki w modellingu, dążyła do ugruntowanej pozycji profesjonalnej modelki, która już w poprzednim sezonie bardzo należy jej się. Przyrodnia siostra Kim Kardashian w ostatnich 12 miesięcy wzięła udział w kilkudziesięciu sesjach zdjęciowych, regularnie brała udział w pokazach mody takich marek jak: Givenchy, Marc Jacobs, Fendi czy Chanel.

 

kendall 2

nastepna

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525