fryz meskie

Stylizacja męskich fryzur

by • 18/03/2016 • Uroda, WłosyComments (0)1288

 

Ilości możliwych stylizacji włosów męskich praktycznie nie da się zliczyć. Jeżeli mamy gęste i zdrowe włosy to możemy robić z nimi praktycznie wszystko. Czy jest to podążanie za trendami czy chęć wyglądania elegancko lub oryginalnie, wszystko sprowadza się do wspólnego mianownika – chęć bycia atrakcyjnym.

 

gdańskich salonach kosmetycznych fryzjerzy mają bardzo dużo klientów, którymi są panowie. I nie jest to zwykłe strzyżenie. Coraz częściej mężczyźni przychodzą do salonów, aby tylko i wyłącznie wymodelować swoją fryzurę. Jest to wynik trendów, które mówią że mężczyzna powinien dbać o siebie i o swój wygląd.

 

Jak więc modelować męskie włosy aby wyglądały tak jak sobie zamarzymy? Możemy pójść na profesjonalną stylizację do jednego z wielu salonów urody w Gdańsku lub możemy też zrobić to sami.

 

Aby wymodelować włosy w domowych warunkach musimy mieć odpowiednie kosmetyki. Ważne jest aby dobrać je do rodzaju, gęstości i struktury naszych włosów. Gdańskie kosmetyczki i fryzjerzy radzą, aby używać produktów dobrej jakości, które nie zniszczą włosów i ich struktury.

 

Jak już było wspomniane modeli fryzur jest bardzo dużo. Ostatnimi czasy największą popularnością cieszą się włosy zaczesane na bok z przedziałkiem oraz bardzo krótko ostrzyżone z boku i z tyłu. Taka fryzura prezentuje się elegancko i schludnie. Z tego rodzaju stylizacji korzystał ostatnimi czasy Justin Timberlake. Jak więc zrobić sobie taką fryzurę? Należy pamiętać, że do takich stylizacji najlepiej nadają się włosy proste. W przypadku kręconych lub lekko falowanych musimy użyć środków wygładzających. Takimi są np. Pantene Super Gładkość lub Got2b Beach Boy. Produkty te nakłada się na mokre włosy a następnie modeluje w pożądany sposób, następnie po wyschnięciu przeczesuje. Efektem są równe pasma włosów bez skręcania i wywijania się.

 

Zanim jednak zaczniemy używać jakichkolwiek kosmetyków do stylizacji, musimy sprawdzić czy nie będą one niszczyć włosów. Bardzo negatywny wpływ mają tanie lakiery, które sklejają i przesuszają włosy. Bardzo wielu młodych mężczyzn używa żeli do włosów. Tutaj mamy tylko i wyłącznie kwestię gustu. Jednak włosy, na które nałożone są tony żelu wyglądają po prostu nieestetycznie i sprawiają wrażenie nieświeżych. Mimo to są osoby, które preferują taki rodzaj stylizacji.

 

Trzeba mieć na uwadze, że nadmierna stylizacja osłabia włosy. Tak więc od czasu do czasu dobrze jest ściąć włosy na krótko i zacząć używać regenerującej odżywki i szamponu. Włosy oddychają i są mniej obciążone, przez co szybciej się regenerują. Dbanie o nie można wesprzeć suplementami diety, które będą stymulować ich wzrost i poprawią ogólną kondycję.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3