suszarka

Suchy szampon – świeżość bez użycia wody!

by • 21/09/2013 • Uroda, WłosyComments (0)2489

 

Wyobraź sobie sytuacje, kiedy natychmiast musisz wyjść z domu, jednak nie masz czasu umyć włosów, chociaż tego wymagają. Każdej z nas zdarzają się również momenty, gdy  wypada nam spotkanie, na którym powinnyśmy wyglądać olśniewająco, a nasze włosy, jak na złość, wołają o pomstę do nieba – są oklapnięte, brak im życia. Producenci kosmetyków postanowili wyjść naprzeciw naszym problemom i zaproponowali rewelacyjne rozwiązanie – suchy szampon. Produkt ten opanował ostatnimi czasy nasze drogerie. Sprawdź czy suchy szampon jest wart wypróbowania!

 

Suchy szampon to doskonałe rozwiązanie na kryzysowe sytuacje, w szczególności momenty, kiedy nie  jesteśmy w stanie umyć naszych włosów. Brak czasu lub możliwości nie jest już przeszkodą! Ten niezwykle przydatny kosmetyk sprawi, że bez użycia wody nasze włosy natychmiast odzyskają blask. Suchy szampon pochłania sebum i zanieczyszczenia z włosów, przywracając im świeżość. Po chwili Twoje włosy będą wyglądały jak tuż po umyciu i ułożeniu!

 

Dodatkową zaletą suchego szamponu jest fakt, że unosi on włosy u nasady. Dlatego właśnie może być ratunkiem dla dziewczyn zmagających się z wiecznie oklapniętymi włosami. Pomaga również osobom posiadającym przetłuszczającą się skórę głowy – zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum.

 

Pamiętaj jednak, że suchy szampon nigdy nie zastąpi tradycyjnego mycia włosów, jednak jest świetną alternatywą gdy nie możemy tego zrobić lub gdy chcemy odświeżyć naszą fryzurę. Wypróbuj go również na wyjazdach, pozwala zaoszczędzić czas i jednocześnie gwarantuje nam świeży wygląd.

 

Sposób aplikacji:

  1. Rozczesz włosy. (Pamiętaj, że szampon aplikujemy na suche włosy.)
  2. Z odległości 15-20 cm spryskuj włosy u nasady, jednocześnie dzieląc je na pasma
  3. Odczekaj chwilę.
  4. Suchy szampon dokładnie wmasuj w nasadę włosów palcami lub wyczesz szczotką / grzebieniem.
  5. Jeżeli na Twoich włosach wciąż pozostały pozostałości po szamponie, z łatwością usuniesz je przy pomocy suszarki.

 

Uwaga: świetnym sposobem na użycie suchego szamponu jest aplikacja tuż po umyciu i wysuszeniu / samodzielnym wyschnięciu włosów. Kosmetyk zapewni im dłuższą świeżość, jak również podniesie je u nasady.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525