moda na karnawal 2015

Sukienki na Karnawał – zainspiruj się!

by • 25/01/2015 • Moda, TrendyComments (0)3235

 

Przed nami jeden z najintensywniejszych momentów w roku – KARNAWAŁ. Czas kiedy wszystkie chcemy wyglądać jak milion dolarów i zachwycać w każdym szczególe. Pomimo iż w Polsce nie świętujemy tak intensywnie jak w Rio de Janerio, warto zainteresować się tym tematem wcześniej, aby to właśnie Twoja kreacja zrobiła piorunujące wrażenie.

 

Bezapelacyjnym hitem karnawałowych szaleństw pozostaje sukienka, w tym okresie pełnym szaleństw na różnorodnych imprezach możemy sobie pozwolić na nieco odważniejsze kreacje. Cekiny, głęboki dekolt na plecach, sypiący się brokat, złoto, srebro i intentywsne kolory to tylko namiastka tego co możemy dla siebie wybrać. Nie bójmy się eksperymentować, czas karnawału to idealny moment na drobne szaleństwa!.

 

MAŁA BIAŁA I MAŁA CZARNA

Na początku zaczniemy od sukienek dla pań, które nie lubią zakładać czegoś tylko raz w roku i uznają taki luskus za zbędny wydatek. Klasyczna mała czarna to wybór bardzo ostrożny ale zarazem elegancki. Zakładając taką sukienkę możemy być pewne, że nie popełnimy żadnego faux pas. Jeżli uważasz, że znudził ci się już czarny kolor, ale dalej stawiasz na praktykę i minimalizm, może warto pomyśleć o jej białym odpowiedniku? W obu przypadkach nie możesz zapomnieć o dodatkach, powinny przykuwać uwagę.

 

Nasze propozycje:

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Dodatki:

This slideshow requires JavaScript.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3