prezenty3

Świąteczne aplikacje na iPhone’a

by • 18/12/2013 • Styl życiaComments (0)3202

 

W ramach oczekiwania do Świąt, prezentujemy Wam ciekawe aplikacje z bożonarodzeniowym motywem. Wszystkie świąteczne aplikacje na iPhone’a znajdziecie oczywiście w AppStore. Przydadzą się m.in. do odliczania, planowania prezentów, czy też przerabiania zdjęć na świąteczne! Sprawdźcie sami co przygotowaliśmy!

 
 

1. 12 Days Of Gifts

Pozycja obowiązkowa! Coroczna akcja Apple, czyli 12 dni prezentów. Od 26 grudnia do 6 stycznia codziennie pojawia się nowy podarunek do ściągnięcia za darmo – piosenka, teledysk, aplikacja itp.

 

12days

 

2. Christmas!!
Aplikacja która urozmaici oczekiwanie na Święta. Bezpośrednio z niej można pobrać wiele świątecznych tapet, posłuchać piosenek, czy poczytać o Bożym Narodzeniu. Dodatkowo będziemy mogli stworzyć listę prezentów dla najbliższych!

 

christmas

 

3. Cut The Rope – Holiday Gift
Kto z nas nie kocha słodkiego zwierzaczka z Cut The Rope? W świątecznej wersj karmimy go świątecznymi cukierkami, przecinając w odpowiedni sposób lampki. W towarzystwie choinki gra zdecydowanie jest ciekawsza! Świąteczna gra na iPhone’a idealnie wprowadzi nas w atmosferę Bożego Narodzenia.

 

cuttherope

 

4. Santa Claus Merry Christmas Photo Booth

Efekty i dodatki, które pozwolą nam przerobić nasze zdjęcia na świąteczne!

 

santaclausmerry

 

5. Christmas Piano
Nigdy nie uczyłaś się gry na pianinie? Nic straconego. Z tą aplikacją nauczysz się gry najsłynniejszych kolęd i pastorałek. Dużo zabawy, szczególnie dla dzieci.

 

christmaspiano

 

6. Christmas Advent Cart
Tym razem niestety nie możemy otworzyć wsystkich okienek jednocześnie. Kazdego dnia adwentu zamiast tradycyjnej czekoladki, dostajemy inną aplikację, dzięki czemu odliczanie do świąt będzie jeszcze bardziej ekscytują

 

advent

 

7. Letter To Santa
Wiedzieliście, że Św. Mikołaj korzysta z iPhone’a? Aplikacja pozwala dzieciom na napisanie i wysłanie listu prosto do samego Mikołaja. Jeżeli bardzo się postaramy Mikołaj nam odpisze! Połączenie tradycji i elektroniki w tym wypadku to strzał w dziesiątkę.

 

lettertosanta

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525