hoem

Świąteczne filmy – TOP 10

by • 16/12/2016 • Filmy, RozrywkaComments (0)7895

 

Odliczanie do Świąt już się zaczęło! W świąteczny nastrój najlepiej wprowadzą was filmy. Bez niektórych z nich trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie.  Ten magiczny czas idealnie sprzyja domowym seansom w rodzinnym gronie, najlepiej przy kominku! Większość z tych propozycji już niedługo będziecie mogli obejrzeć w telewizji, jednak jeśli nie możecie się doczekać zorganizujcie sobie własny seans!

 

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ

Dziesięć historii miłosnych, pięknie pokazany świąteczny Londyn oraz znakomita obsada sprawiają, że film idealnie wpasowuje się w bożonarodzeniowy okres. Jest czas na śmiech i na łzy. To wszystko w niezwykle błyskotliwym wydaniu. Obsada filmu jest naprawdę imponująca, na ekranie m.in. Hugh Grant, Colin Firth, Keira Knightley, Emma Thompson i Alan Rickman.

 

 

LISTY DO M.

Nie da się nie zauważyć, że twórcy filmu inspirowali się poprzednią pozycją. Przenieśli cały schemat w scenerię równie pięknie pokazanej świątecznej Warszawy. Plejada polskich gwiazd, ciekawe historie i niewymuszony humor. Jeden z lepiej wyprodukowanych polskich komercyjnych filmów ostatnich lat. Polska komedia, której nie musimy się wstydzić!

 

 

HOLIDAY

Jude Law na Święta. Czego chcieć więcej? Ciepły film z ciekawą fabułą i happy endem. Dwie nieznające się kobiety (Cameron Diaz i Kate Winslet), odkrywają serwis internetowy, dzięki któremu można wymieniać się domami. Obie decydują się zaryzykować. Jedna przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a druga wyjeżdża na tonącą w zaspach śniegu angielską wieś. Co ciekawe, serwis istnieje naprawdę. Sprawdźcie same tutaj, może przeżyjecie równie pasjonującą historię?

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3