appsodchudz

Szczuplejsze uda w 7 minut!

by • 23/06/2015 • Na czasie, Sport / FitnessComments (0)3429

 

Chciałabyś cieszyć się zgrabną figurą i dobrym samopoczuciem? Twoją odwieczną zmorą są zbyt grube uda? Nie wiesz, jak sprawić, aby stały się one bardziej sexy? Uwierz mi, że cię rozumiem. Nie bój się kolejnych rozczarowań i zrób coś z tym, aby cieszyć się smukłymi i wyrzeźbionymi udami! Oto kilka ćwiczeń, dzięki którym każde kolejne 7 minut, w połączeniu z coraz to bardziej zdrową dietą i dobrymi nawykami żywieniowymi, pomoże Ci osiągnąć swój cel. Co zrobić, aby nasze uda schudły w zaledwie 7 minut?

 

1 minuta – jogging w miejscu

Podnieś tętno, niechaj zaczną działać większe grupy mięśni w nogach. Nasz 7-minutowy trening rozpocznij właśnie joggingiem w miejscu przez 1minutę. Wraz z postępami, stopniowo zacznij działać szybciej!

 

2 minuta – przysiady

Uda, tyłek i nogi w dół! Oto czas na przysiady! 30 sekund energicznych przysiadów, następnie zostań w pozycji kucanej. Upewnij się, że „siedzisz” na piętach w pozycji pionowej. Początkowo będzie to trudne, to fakt! Ale to ćwiczenie pomoże Ci w wyrzeźbieniu swoich ud. Więc siadaj i uśmiech na twarzy! Pracujesz dla siebie! Będą efekty!

 

3 minuta – skoki z przysiadów

Jeśli już wytrzymałaś pozycję siedzącą, kucając, czas na kolejne ćwiczenie. Szybko i dynamicznie wyrwij się do góry! Niech wszystkie siły w nogach, mięśnie zaczną eksplodować! Powtarzaj to ćwiczenie przez 60 sekund. Perfekcyjnym osiągnięciem będzie 25 przysiadów i wyskoków! Upewnij się, że spadasz w dół do pozycji siedzącej. Łapiesz jeszcze oddech? To dopiero 3 minuta treningu! Daj z siebie wszystko! Gotowa na więcej?

 

4 minuta – kolana wysoko

Zaczęliśmy krótkim joggingiem w miejscu! Teraz twoim zadaniem będą skoki z jednoczesnym podnoszeniem ud do góry! W trakcie każdego skoku podnoś nogi do góry! Daj z siebie wszystko! Mięśnie ud naprawdę świetnie pracują!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3