wpscian

Szklane ściany w mieszkaniu

by • 16/11/2017 • DomComments (0)497

 

Planujesz remont? Kupiłeś niedawno własne cztery kąty i zastanawiasz się nad wystrojem? Trafiłeś idealnie. Podpowiadamy, jak stworzyć niepowtarzalną aranżację.

 

Postanowiłeś, że samodzielnie wykonasz projekt mieszkania czy domu. Kupiłeś je w stanie developerskim, ale przecież możesz zmienić pewne elementy. Jeśli budowałeś dom od podstaw, to już w ogóle masz niemałe pole do popisu. Być może pewne wizje tego, jak urządzisz poszczególne pomieszczenia, pojawiały się na etapie czy w trakcie budowy. Teraz czas zrealizować to zadanie. Szukasz inspiracji, ale natłok wiedzy sprawia, że nie znajdujesz idealnego rozwiązania do swojego domu czy mieszkania. Podpowiadamy, co obecnie jest w modzie i nigdy z niej nie wychodzi.

 

Dokładnie przemyśl koncepcję

Urządzanie mieszkania nie jest wbrew pozorom takie proste. Jeśli nie korzystasz z pomocy projektanta – czeka Cię duże wyzwanie. Oczywiście może okazać się to naprawdę świetną zabawą, która przyniesie potem satysfakcję. W końcu to Ty stworzyłeś „te pomieszczenia”. Obejrzyj projekty. Poszukaj ich w sieci, sięgnij po czasopisma branżowe. Tam specjaliści z dziedziny projektowania wnętrz podpowiadają, na co warto szczególnie zwrócić uwagę. Poodwiedzaj znajomych. Często chodzisz do koleżanki, rodziców, znajomych. Nie zastanawiasz się nad wystrojem ich domu. A może w ostatnim czasie któryś z nich również kupił mieszkanie i zaprosił Cię na parapetówkę? Takie spotkania mogą być ciekawą inspiracją również dla Ciebie. Podpytaj znajomych skąd oni czerpali inspiracje. Być może podsuną Ci na myśl coś, na co byś sam nie wpadł.

 

Śledź najnowsze trendy

Wiadomo, że za modą nie sposób nadążyć. Nawet nie próbuje tego robić. Jednocześnie musisz pamiętać, że nie wszystko to, co modne, będzie wpisywało się w ramy Twojego mieszka czy domu. To, co świetnie wygląda w domu przyjaciółki niekoniecznie będzie „Wow” u Ciebie. Nie oznacza to, że masz podarować sobie zupełnie śledzenie trendów. Warto być na bieżąco. Być może któryś z elementów spodoba Ci się na tyle, że postanowisz go zastosować w swojej aranżacji.

 

Sięgaj po ponadczasowe rozwiązanie

Takie są najlepsze, ponieważ co by się nie działo, to Twoje aranżacje pomieszczeń zawsze będą na topie. Można wprowadzić niewielkie zmiany i już wystrój nabierze innego wymiaru. Niezwykle wdzięcznym elementem są szklane ściany. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Optycznie je powiększają. Sprawiają, że stają się bardziej przestrzenne. Jednocześnie jest to idealne rozwiązanie dla mieszkań czy domów, które są małe. Jeśli koniecznie zależy Ci na postawieniu ścianki oddzielającej np. kuchnię od pokoju dziennego – to będzie dobry pomysł. Szklana ściana oddzieli pomieszczenia, ale jednocześnie optycznie ich nie pomniejszy. Zaletą tego typu rozwiązań jest to, że szklane ściany mogą mieć właściwie dowolny kolor, odcień. Często łączy się nawet kilka barw, a nawet stosuje się nadruki. Dzięki temu możesz zastosować elementy, które przeważają w danym pomieszczeniu, są tzw. motywem wiodącym.

 

Więcej informacji na temat szklanych ścian znajdziesz na stronie Beluglass: http://beluglass.pl/artykuly/sciany-szklane/. Firma Beluglass specjalizuje się w produkcji i montażu elementów szklanych wyposażenia wnętrz.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525