witam24kld

Tablice powitalne na wesele – idealny wstęp do udanego przyjęcia weselnego

by • 21/06/2019 • ŚlubComments (0)1307

 

Tablice powitalne na wesele to element dekoracyjny, który przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych, zresztą jak większość tego typu detali ślubnych. Mogą one przybrać różne formy, począwszy od prostych, minimalistycznych, po bogato zdobione a’la barokowe. Najważniejsze jednak, żeby stylistycznie nawiązywały do przyjęcia weselnego.

 

Tablice powitalne na wesele – jaką mogą przybrać formę?

Tablice powitalne na wesele cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Par Młodych, a to dlatego że bardzo dobrze się prezentują i stanowią miły akcent powitalny dla gości weselnych. Takie tablice mogą być wykonane z różnych materiałów i już w ten sposób nawiązywać do stylistyki przyjęcia lub też zainteresowań Nowożeńców. Jeśli Młodzi są zwolennikami ekologicznego stylu życia, sprawdzi się tablica wykonana z drewna i to najlepiej w jego surowej wersji. Warto wtedy wykorzystać takie drewno jako motyw przewodni i ozdobić nim na przykład stół. Świetnym pomysłem jest na przykład umieszczenie winietek w kawałkach drewna, przypominającego to z tablicy informacyjnego dla gości. Jeśli przyjęcie utrzymane jest w stricte eleganckim tonie, to sprawdzi się tablica z obrobionego drewna lub też perłowego czy białego kartonu ze złotą obwódką. W ostatnim czasie modne są również tablice powitalne szklane, które prezentują się niezwykle efektownie. Są nie tylko lekkie w odbiorze, ale doskonale odnajdują się przy każdej stylizacji. Można na nich umieść dowolny napis, a dodatkowo ciekawie ozdobić, np. świeżymi kwiatami czy zielonymi gałązkami, a nawet kawałki koronki lub perłami.

 

Tablice powitalne na wesele – idealny wstęp do udanego przyjęcia weselnego

Tego typu tablice umieszcza się najczęściej przed wejściem do sali weselnej, obok tablicy informacyjnej, mówiącej o tym, kto gdzie z gości siedzi. Mają one coraz większe grono fanów, ze względu na to, iż są bardzo miły gestem powitalnym, a do tego są dobrze odbierane przez gości. Poza tym można na nich umieść ciekawą czy też zabawną sentencję i w ten sposób zaprosić do zabawy.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.