bath2

Tanie i skuteczne maści z apteki

by • 30/09/2013 • UrodaComments (0)8647

 

Firmy kosmetyczne nieustannie bombardują nas nowymi specyfikami, które rzekomo mają zdziałać cuda na naszej skórze. My, natomiast, mamy stać się piękne w mgnieniu oka, pozbawione wszelkich problemów urodowych. Niestety, obietnice te zwykle okazują się jedynie dobrym chwytem marketingowym. Wiele z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że w osiedlowej aptece, możemy znaleźć produkty, które rzeczywiście pomogą nam się uporać z naszymi problemami. Co najważniejsze – są one kilkakrotnie tańsze niż preparaty sklepowe. Dodatkowo, apteczne maści mają szereg zastosowań i na pewno się nie zmarnują w naszej kosmetyczce.

 

Dzisiaj przedstawiamy wam te polecane szczególnie na wypryski lub problemy skórne. Produkty wyjątkowo tanie, proste w składzie, dostępne w każdej aptece. Warto wypróbować, bo nie zaszkodzą, a mogą jedynie pomóc (oczywiście stosowane z odpowiednią ostrożnością i umiarem!).

 

Maść ichtiolowa

Cena: ok. 2-4 zł

Gęsta maść o brązowym kolorze. Doskonale sprawdza się na ropne i podskórne pryszcze. Preparat nałożony na wyprysk, powoduje jego wcześniejsze dojrzewanie i wyciągnięcie ropy na powierzchnię skóry. Po pierwszej aplikacji nie zrażajcie się zapachem lub kolorem – maść naprawdę działa!

Najlepiej używać go w ciągu dnia,  kiedy wiemy, że nie będziemy wychodzić z domu. Maść absolutnie nie nadaje się pod makijaż. Stosując na noc, pamiętaj o przyklejeniu plasterka w posmarowane miejsce – unikniesz zabrudzenia pościeli!

i-masc-ichtiolowa-farmina-20-g

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525