mtu2eas

TEPfactor – rodzinny park rozrywki inny niż wszystkie

by • 02/10/2019 • Styl życiaComments (0)276

 

Impreza, jakiej nie było, wyzwania, których nikt wcześniej nie ośmielił się postawić, wyśmienita zabawa i masa emocji! Zapraszamy do TEPfactor – parku rozrywki innego niż wszystkie.

 

Rodzinny park rozrywki dla dorosłych

Brzmi jak żart, jednak w żadnym wypadku żartem nie jest. Przyzwyczailiśmy się do tego, że parki rozrywki nastawione są raczej na młodego klienta, przy którym dorośli mają okazję wrócić wspomnieniami i emocjami do czasów dzieciństwa. Są miłą odmianą od codzienności, ale czy faktycznie dorośli dobrze się bawią? TEPfactor.pl proponuje coś zupełnie innego. Coś, czego jeszcze nie było. Wyjątkowy rodzinny park rozrywki z ofertą skierowaną do dorosłych. Do zabawy można zaprosić dzieci, ale pod jednym warunkiem – muszą mieć ukończone dziesięć lat. TEPfactor nie jest typowym „wesołym miasteczkiem”, gdzie można się udać z maluchami.

 

TEPfactor – o co w tym chodzi

TEPfactor nie daje się zamknąć w prostej definicji z jednego powodu – nie można go z niczym porównać. Jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem idei escape roomów, klasycznego labiryntu i… komputerowych gier platformowych w stylu Super Mario Bros. Do przejścia jest dwadzieścia pokoi, ale nie tak po prostu. Tu trzeba wykazać się sprytem, zręcznością, odwagą, kreatywnością i logiką. Do tego przyda się spostrzegawczość i refleks. Każdy pokój to inna zagadka, z którą trzeba sobie poradzić, by przejść dalej. Czasem trzeba uciec się do użycia siły. Podobnie gry komputerowe, tak i w ten rodzinny park rozrywki obfituje w niespodzianki. Pokoje premium są prostą drogą do odnalezienia skarbu. Ale nie będzie łatwo! Trudność jest tym większa, im więcej zespołów jednorazowo bierze udział w grze. To nie tylko zespołowa współpraca, ale i rywalizacja między drużynami, a więc wyścig z czasem. Kto wygra? Ten, kto ma silne nerwy, bo pośpiech wbrew pozorom nie jest dobrym doradcą.

 

TEPfactor – imprezy okazjonalne

Jako organizator wyjątkowych gier zespołowych dla starszych dzieci i dorosłych, wychodzi naprzeciw różnorakim potrzebom szkół, firm i innych grup zorganizowanych.

Wycieczka szkolna do TEPfactor? Świetny pomysł! Dzieci uwielbiają przełamywać schematy, angażować w nowe wyzwania, poznawać różnorodne formy rozrywki. Przy tym w czasie wspólnej zabawy uczą się budowania współpracy na bazie zaufania. To jedna z kompetencji miękkich, która na pewno przyda się w dorosłym życiu.

Park rozrywki dla firm to z kolei jedyna w swoim rodzaju impreza integracyjna. Nic nie łączy lepiej niż wspólny cel i… wspólny wróg w postaci rywalizującego zespołu. Taka gra to okazja do poznania współpracowników (a czasem i szefa) z zupełnie innej strony. Efekt może być zaskakujący!

Park rozrywki to także doskonały pomysł na imprezę urodzinową, rocznicową, wieczór kawalerski lub… wesele w wąskim gronie. Takich wspomnień nie będzie miał nikt!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2