seks przez telefon

TEST: Jaką jesteś kochanką?

by • 04/01/2018 • Na czasie, Psychotesty, Związki & SeksComments (0)3448

 

0-8 – NIEŚMIAŁA KSIĘŻNICZKA!

Jesteś jeszcze mało doświadczoną kobietą. Seks nie jest dla Ciebie priorytetem, ale tylko dodatkiem do związku. Nie lubisz eksperymentować i fantazjować – wybierasz raczej klasyczne pozycje i tradycyjne miejsca na stosunek seksualny. Nic się nie martw! To Twój niekwestionowany atut, dlatego nie walcz z tym! Twoja nieśmiałość, skrytość i tajemniczość może przysporzyć Ci dużo adoratorów. Faceci uwielbiają usidlać i uwodzić takie właśnie dziewczyny, więc jeśli tylko bardziej się otworzysz na ludzi, to znajdziesz swojego wyśnionego rycerza na białym koniu.

 

9 – 16 – ROMANTYCZNA KOCHANKA!

Powinnaś urodzić się w innych czasach! Jesteś prawdziwą romantyczką, dla której liczy się atmosfera, miejsce, uczucia i emocje. Nie stawiasz łóżkowych spraw na pierwszym miejscu, choć liczysz się z nimi. Swoją dziewczęcością, delikatnością i kobiecością zdobędziesz niejedno serce. Musisz tylko znaleźć na swojej drodze odpowiedni typ mężczyzny, który będzie wiedział, jak spełnić Twoje oczekiwania: tajemniczych randek, zmysłowych spotkań. Nie jesteś zwykłą dziewczyną! Najpierw trzeba się o Ciebie postarać, a dopiero potem idziesz z kimś do łóżka.

 

17 – 24 – PRAWDZIWA SEKSBOMBA!

Ogień, petarda, seksbomba – to właśnie Ty. Nie tracisz dnia ani godziny na seksualne doświadczenia. O seksie wiesz wszystko, potrafisz uwieść każdego faceta. Jesteś pewna siebie, zmysłowa z dużą dawką seksapilu. Nie masz problemu z tym, jak zdobyć serce ukochanego i wiesz, że poradzisz sobie z nimi w każdej możliwej sytuacji. Nie lubisz nudy i rutyny w związku. Lubisz eksperymentować, szaleć w sypialni, dlatego upewnij się, że Twój facet sprosta Twoim oczekiwaniom.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525