randkicvr

Tinder: Umów się na randkę/seks przez aplikację!

by • 05/06/2014 • Związki & SeksComments (0)21036

 

Przypadkowy seks dzięki aplikacji? Szansa na poznanie wielkiej miłości czy śmierć randkowania? Wraz z pojawieniem się w sieci, informacji o rozpowszechnianiu się w Polsce wyjątkowo popularnej aplikacji po drugiej stronie oceanu – Tinder, media znowu nakręcają burzę w szklance wody. Grzmią na temat śmierci randkowania – Stajemy się zbyt leniwi, by spotykać ludzi twarzą w twarz tak, jak robili to nasi rodzice i dziadkowie, poznając siebie nawzajem i odnajdując wspólne zainteresowania. Stajemy się też zbyt zależni od komputerów, które same nas swatają – mówi w jednym z amerykańskich portali, psycholożka Kaitlyn Cummings. Zacznijmy od początku, czym są aplikacje typu Tinder i dlaczego wywołują tyle kontrowersji i zainteresowania.

 

Tinder – co to za nowość?

Tinder i inne podobne strony zaczęły działać całkiem niedawno i notują już miliony użytkowników na całym świecie. Schemat ich działania jest wyjątkowo łatwy i zdecydowanie róźni się od tego, do czego przyzwyczaiły nas tradycyjne portale randkowe.

 

Jak działa Tinder?

1. Zaczynamy od założenia konta, co trwa zaledwie kilka sekund, ze względu na połączenie aplikacji z facebookiem. Tinder przejmuje zdjęcia oraz informację, które pojawiają się na naszym fejsie. Następnie zgodnie z odpowiednimi algorytmami proponuje odpowiednio dobranych do nas użytkowników Tindera.

2. Tinder szuka osób, które znajdują się w naszej nabliższej okolicy, jeżeli jednak nikt „godny zainteresowania” nie pojawia się wokół, można rozszerzyć kryteria wyszukiwania (do kilku, a nawet kilkunastu kilometrów).

3. Korzystanie z aplikacji Tinder polega na przeglądaniu zdjęć i informacji (tych zaczerpniętych z facebooka) w celu poznania odpowiedniego kandydata/kandydatki. Jeśli ktoś nam się spodoba możemy „polubić go/ją” bądź odrzucić. Jeżeli dwie osoby przeglądające swoje profile, wykażą zainteresowanie, aplikacja odpala czat i rozpoczynamy zabawę!

 

tinder1

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525