tinderlast

Tinder: Na kogo uważać, a z kim iść na randkę?

by • 01/09/2016 • Związki & SeksComments (0)8038

 

Nikt nie przypuszczał, że aplikacja do randkowania – Tinder stanie się aż tak popularna w Polsce. Z dnia na dzień wzrasta liczba użytkowników, którzy decydują się z niej skorzystać. Sukces Tindera na świecie to 10 milionów aktywnych uczestników, 850 mln przesunięć i 10 mln dopasowań dziennie. Co świadczy o tak dużym zainteresowaniu akurat tą formą poznawania nowych ludzi? Z pewnością jest to funkcjonalność tej aplikacji, wystarczy ją sciągnąć na naszego smartfona, połączyć z kontem na facebooku i zacząć zabawę. Tinder pobiera strony, które wcześniej zalajkowaliśmy oraz zdjęcia, możemy wybrać te, które chcemy żeby były widoczne,a resztę usunąć.

 

Cała frajda polega na akceptowaniu lub odrzucaniu zdjęć potencjalnych kandydatów, przesuwając zdjęcie w lewo- NOT (kiedy nie jesteśmy zaknteresowani) bądź w prawo – HOT (kiedy ktoś wpadł nam w oko). W momecie gdy spodobaliśmy się osobie po drugiej stronie mamy tzw. matcha i zaczynamy rozgrywkę. Pojawia się możliwość rozpoczęcia rozmowy. Nie ma jednak obawy przed tym, że ktoś zobaczy, iż wpadł nam w oko, dopóki sam nas nie wybierze. Dodatkowo apka wyposażona jest w gps, możemy zaznaczyć w jakiej odległości mają się znajdować potencjalni kandydaci.

 

Przez to, że lajkujemy osoby, zwracając uwagę tylko na ich zdjęcia, warto zadbać o to, żeby zrobić jak najlepsze tzw. pierwsze wrażenie. Większość ludzi dokonuje wyboru po jednej ujrzanej fotografii, więc to ona jest kluczem do posiadania jak największej ilości matchow. Największym zainteresowaniem cieszą się zdjęcia z egotycznych kierunków, bądz bardzo popularne ostatnimi czasy selfie. Widząc niesłabnące zainteresowanie tą aplikacją, stworzono platformę, która dla Was przygotuję odpowiednie fotografie ( wykadrowane, dopracowane, estetyczne).
Na pewno zastanawiacie się jakich mężczyzn można spotkać w tym miejscu? Specjalnie dla Was skorzystaliśmy z Tindera, żeby móc zrobić przegląd tych typów facetów, których możecie tam spotkać, o to nasze spostrzeżenia:

 

TYP 1 – Chce z Tobą uprawiać seks, byle szybko, łatwo i przyjemnie, bez niepotrzebnych rozmów i zobowiązań.

Ten typ faceta, pojawia się dość często, nie musisz się go jednak obawiać, gdyż samiec o takich preferencjach, zaznaczy to, o co mu chodzi na samym początku Waszej rozmowy. Jeśli wykażesz zainteresowanie, będzie podtrzymywał rozmowę i nalegał na jak najszybsze spotkanie face to face. Jeśli masz ochotę na niezobowiązujący seks, nie opieraj się , szczególnie tym z zagranicy. Przyjechali i wyjadą. Bądź jednak rozsądna i pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu. Jednak, gdy dasz do zrozumienia, że taki układ Cie nie interesuje, kandydat odpuści i poszuka innej na Twoje miejsce.

 

TYP 2 – Poszukuję miłości – ty jesteś tą jedyną, zostań moją żoną.

Uwaga, to zdecydowanie najgorszy typ jakiego możecie spotkać korzystając z tej aplikacji. Jeśli trafisz na takiego, możesz być pewna, że przez kolejne dni będziesz zamęczana niezliczoną ilością wiadomości w stylu jaka to nie jesteś piękna, cudowna i wyjątkowa. Jeśli nie chcesz poczuć się osaczona, masz możliwość usunięcia ze swojej listy matchow takiego delikwenta. No chyba, że lubisz otrzymywać milion komplemtów dziennie od kogoś kogo nigdy nie poznałaś.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525