facet 4

8 objawów, że tracisz na niego swój czas

by • 10/03/2018 • Związki & SeksComments (0)2395

 

SPRAWDZASZ GO NA KAŻDYM KROKU

Jeśli nie czujesz do niego zaufania, a żądza sprawdzania go na każdym kroku i upewniania się, że jest Ci wierny i lojalny jest silniejsza od Ciebie, to pora ukrócić Waszą relację. Nie trać czasu na człowieka, który ma z tego frajdę, że jest macho, a kobiety go otaczające ciągle zwracają na niego uwagę. Nie chodzi tu oczywiście o toksyczne i zaślepiające relacje, w których on widziałby tylko Twoją osobę i nikogo poza Tobą, ale bez przesady! Jeśli czujesz, że pytania, oskarżenia i hipotezy a propos jego wierności względem Ciebie przysłaniają radość i miłość Waszego związku, to pora na złożenie broni i zajęcie się sobą!

 

NIE WIESZ O NIM ZBYT WIELE

To jeden z ważniejszych objawów, który powinien dać Ci dużo do myślenia. Jeśli spotykasz się z facetem już jakiś czas, a wciąż mało o nim wiesz, bo ten nie jest skory do zwierzeń, to nie jest to dobry sygnał. Być może on nie zaangażował się w Wasz związek tak jak Ty i nie jest pewien swoich uczuć do Ciebie. Dlatego więc nie otwiera się i nie zwierza ze swoich problemów i osobistych spraw. Ten objaw niczego nie przesądza, ale to czerwona flaga!

 

NIE CZUJESZ SIĘ NAJWAŻNIEJSZA

Nie każdy związek musi być perfekcyjny i doskonały, ale kiedy jesteś z kimś, a ten niespecjalnie troszczy się o Ciebie, nie wkłada w waszą relację dużo wysiłku, to chyba nie warto zajmować się taką osobą. Facet może mieć swoje sprawy, czas dla siebie i swoich kumpli, ale przychodzą takie dni, kiedy to Ty masz być jego gwiazdą i najważniejszą osobą w życiu. Jeśli nie znasz takiego uczucia, a o wszelkie komplementy musisz się go prosić, uciekaj, gdzie pieprz rośnie!

 

ZERO PROPOZYCJI I INICJATYW

Czy on kiedyś sam z siebie zaprosił Cię na randkę? Czy zabiega o Ciebie i próbuje Wam aranżować wolny czas? Czy idąc na siłownię, proponuje Ci czasem wspólne wyjście? Nie daj się! Jeśli facet jest ewidentnie skupiony tylko na sobie, a o Wasze relacje dba zdawkowo, to pora wymienić go na lepszy, bardziej skory do inicjowania randek i niespodzianek lepszy model.

 

OS

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525