Seks w trójkącie to fantazja seksualna, o której marzy wiele kobiet jednak nie do końca zdajemy sobie sprawę z problemów, które mogą wyniknąć z takiego zbliżenia.

Trójkąty seksualne

by • 05/12/2013 • Związki & SeksComments (0)7476

 

Trójkąty seksualne to jedna z najbardziej popularnych fantazji erotycznych. On, ona i ten trzeci. Ona, on i ta trzecia – w klasycznym trójkącie miłosnym bądź erotycznym, kombinacje są dwie, ale tak naprawdę jest ich zdecydowanie więcej. Wikłają się w nie ludzie w realnym życiu, przeniknęły do popkultury i filmu. Seks lub życie we trójkę pokazywane jest w serialach telewizyjnych, filmach fabularnych i dokumentalnych. Reklamy i spoty telewizyjne nasycone są seksem i erotyką. Nie brakuje także kampanii reklamowych, które wykorzystują model triolizmu.

 

W związku z tym, coraz częściej, pary decydują się na trójkąty seksualne. Najpopularniejszą kombinacją pozostaje model on,ona i ta trzecia, ze względu na to, że mężczyźni boją się w łożku męskiej konkurencji i zdecydowanie wolą skupiać uwagę na nagich ciałach kobiet niż mężczyzn. Ciężko jest znaleźć kandydatów, którzy byliby wolni od homofobii. Nie jest to jednak komfortowna sytuacja dla pań, które zdecydowanie wolałby być w centrum zainteresowanie dwóch panów. Nowa dziewczyna w łóżku może je wpędzić w niepotrzebne kompleksy(a doskonale wiemy, że Panie mają do tego skłonności). Nie od dziś wiadomo, że to kobiety mają na swoim ciele więcej miejsc erogennych, dwóch mężczyzn zdołałoby doprowadzić kobietę na wyżyny rozkoszy. Panowie lubią  afiszować się przed kolegami swoimi niewyobrażalnymi zdolnościami w łóżku, w tym przypadku będą mieli wyjątkową okazję, żeby je udowodnić. Rywalizacja zapewne wpłynie bardzo korzystnie na doznania partnerki.

 

Oprócz niesamowitych emocji i przeżyć, które będą Ci towarzyszyć kiedy zbliżenie dojdzie do skutku, należy pamętać o kilku bardzo ważnych kwestiach, którymi różni się seks we troje od tego standardowego.

 

Nie wszystko co sobie wyobrażasz zostanie spełnione.

Wiadomo, że my kobiety, mamy wybujałą fantazję. Pamiętaj jednak, że nie wszystko co sobie zaaplanujesz będzie zrealizowane. W przypadku trzech osób, każdy ma inne fantazje, potrzeby, oczekiwania czy też pomysły. Uprawiając seks ze swoim partnerem, znasz jego przyzwyczajenia, wiesz co lubi i co sprawia mu przyjemność, w przypadku osoby trzeciej musisz się tego dopiero dowiedzieć. Daj wam czas, nie od razu będzie wspaniale i tak jak sobie zaplanowałaś.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525