womcov

Typy kobiecej sylwetki: Kolumna

by • 31/01/2014 • Moda, Typy kobiecej sylwetkiComments (0)3193

 

Przedstawiamy kolejną część naszego cyklu prezentującego typy kobiecej sylwetki. Tym razem materiał dla kobiet, które odznaczają się figurą lizaka i kolumny.

Jesteś szczupła, masz długie nogi i narzekasz na brak kobiecych kształtów? Jesteś kolumną – figurą, którą ma większość modelek! Masz duży biust, wąskie ramiona, ale smukła biodra? Twój typ figury to lizak. My podpowiemy Wam jak się ubierać aby wyeksponować atuty, a co trzeba ukryć.

 

KOLUMNA

Twoja smukła budowa ciała wydaje Ci się mało kobieca? Nie powinnaś się tym martwić, ponieważ masz piękne, długie nogi i mocno wciętą talię o których inne panie mogą tylko pomarzyć. Powinnaś nosić dopasowane ubrania, które podkreślą Twoje szczupłe kształty, a zdecydowanie unikać workowatych, które zaburzą proporcje całej sylwetki.

 

Cechy kolumny to:

– średniej wielkości biust

– długie nogi

– wąska talia

– ramiona i biodra podobnej szerokości

 

Figura kolumny – proponowane ubranie

Noś bluzki o półokrągłym dekolcie, z rozszerzanymi i bufiastymi rękawami, które ukryją zbyt wąskie ramiona. Dobierz do nich również długie naszyjniki.

Krótkie, przylegające do ciała żakiety są stworzone dla Ciebie.

Powinnaś podkreślać swoje długie, szczupłe nogi, dlatego wybieraj spódnice w kształcie litery A o długości do kolan.

Sukienki – najlepiej obcisłe, ale mogą też być rozszerzane ku dołowi. Koniecznie unikaj prostych i całkowicie bezkształtnych, które zburzą proporcje Twojej sylwetki.

Nie będziesz mieć za to żadnych problemów z wyborem spodni. Pasują na Ciebie wszystkie fasony, ale odpowiednie będą o długości 7/8 oraz rybaczki na które inne figury nie mogą sobie pozwolić! Mogą być również szerokie lub z rozszerzanymi nogawkami.

 

UWAGA! 

Nigdy nie noś krótkich, zbyt obszernych bluzek, bezkształtnych marynarek, prostych sukienek oraz prostych krojów bez wciętej talii.

 

kolumna 

1. Anna Field / Zalando.pl – 69 zł

2. Morgan / Zalando.pl – 149 zł

3. ONLY / Zalando.pl – 229 zł

4. King Louie / Zalando.pl – 279 zł

5. King Louie / Zalando.pl – 279 zł

6. Little Mistress / Zalando.pl – 329 zł

7. Mango – 79 zł

8. Wrangler / Zalando.pl – 349 zł

9. ANN / Zalando.pl – 309 zł

 

Agnieszka Bednarska

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525