smakosz

Uczta dla konesera. Jaki prezent wybrać dla prawdziwego smakosza?

by • 20/08/2016 • DailyStyle, Styl życiaComments (0)1046

 

Smakosze ogromną wagę przykładają do szczegółów, delektują się smakołykami ze świata przyrządzonymi przez najznamienitszych szefów kuchni oraz z rozkoszą pobudzają kubeczki smakowe. Ważne są dla nich misternie przygotowane posiłki, perfekcyjnie dobrane wino, które podkreśla smak potraw oraz czarująca atmosfera. Gdy trudno samemu połączyć wszystko w całość warto pomyśleć o prezencie w formie degustacji lub kolacji w luksusowej restauracji. Tutaj o całokształt zadbają kucharze, sommelierzy oraz muzycy.

 

Wizyta w winnicy

Francja i Włochy słyną z doskonałych win wytrawnych, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Wtórują im gruzińskie trunki, które przez lata nabierają smaku w glinianych kveri zakopanych w ziemi. Świat win skrywa wiele tajemnic, które można odkryć odwiedzając winnicę lub luksusową restaurację, w której doradza sommelier. Podczas jednej wizyty można spróbować wielu win, zarówno tych europejskich, jak i nieco bardziej zaskakujących – z Izraela, Armenii czy afrykańskich krajów. Degustacja podarowana prawdziwym smakoszom i wielbicielom nieprzeciętnych smaków to z pewnością prezent marzeń.

 

Wykwintna restauracja dla dwojga

Wino nabiera głębi smaku, gdy jest połączone z pysznymi potrawami. Niewątpliwym zaskoczeniem dla konesera będzie prezent w postaci kolacji w wyjątkowej restauracji. Wybór w tej materii jest ogromny, bowiem do dyspozycji jest między innymi kuchnia włoska, japońska, polska. Aby umilić wspólny wieczór warto wybrać klimatyczne miejsca z muzyką na żywo oraz z ciepłym, ciekawym wystrojem. Takie składniki połączone ze sobą sprawią, że bliska osoba otrzyma swój własny prezent marzen, którego nie zapomni przez długie lata.

Urodziny, rocznica ślubu czy spotkanie po latach. Takie chwile warto celebrować w jak najlepszy sposób. Jeśli bliska osoba ogromną wagę przykłada do jedzenia oraz napojów to z pewnością doceni podarunek w postaci kolacji lub degustacji. Można samemu wszystko zorganizować, dopiąć na ostatni guzik lub zdecydować się na voucher prezentowy, który zapewni moc doznań, ciekawych doświadczeń smakowych.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525