mirop

Udany seks z mikropenisem – czy to możliwe?

by • 16/12/2017 • Związki & SeksComments (0)1782

 

Członek mikroskopijnych rozmiarów – tzw. mikropenis – to przypadłość, która zdarza się relatywnie rzadko, jednak potrafi bardzo utrudnić życie seksualne. Czy pomimo to mężczyzna z miniaturowym penisem jest w stanie pobudzić kobietę podczas seksu?

 

Gdy natura obdarza niezbyt hojnie

Mikropenis to stan, w którym członek we wzwodzie nie osiąga więcej, niż 7 cm. Przypadłość ta dotyka ok 0,6 proc. mężczyzn i może przysporzyć wiele poważnych problemów w seksie. Wprawdzie jest szansa na wykrycie jej wcześnie, bo już w okresie niemowlęcym, jednak znacznie częściej diagnoza stawiana jest dopiero po okresie dojrzewania – wtedy metody hormonalne (uważane do tej pory za najbardziej skuteczne), nie przynoszą już oczekiwanych efektów.

 

Mikropenis w łóżku

Jeżeli chodzi o penetrację, mężczyźni borykający się z problemem małego penisa mają tu znacznie utrudnione zadanie. Kobiety bowiem pragną zwykle dogłębnej stymulacji, a mikropenis nie jest w stanie im tego zapewnić. Oczywiście można to na pewne sposoby obejść, np. skupić się na pieszczotach lub poprzez ocieranie się penisem o łechtaczkę, jednak, powiedzmy sobie szczerze, to nie to samo.

Z ewentualną pomocą przychodzą niektóre pozycje seksualne. W przypadku penisów o małych rozmiarach najlepiej sprawdzają się pozycje od tyłu, np. na pieska, sfinks, czy kolankowo-łokciowa, przy czym tutaj partner skupia się na maksymalnej penetracji przedniej części pochwy, poszukując najwrażliwszych jej części i dynamicznie ocierając się o jej ujście. Niektórym kobietom pomoże również złączenie ud lub podłożenie poduszki pod pośladki (np. przy pozycji misjonarskiej).

 

Jest ciężko…

Badania wskazują, że wśród kobiet, które przeżywają głównie orgazmy pochwowe lub pochwowo-łechtaczkowe, głęboka, skuteczna penetracja to jeden z najważniejszych elementów ich osiągania. Panom z miro-gabarytami z pewnością nie jest łatwo. Czasem muszą pogodzić się z rozstaniem. Czy mogą coś zrobić w celu powiększenia rozmiaru penisa?

 

Powrót do natury

Można spróbować nieco archaicznych metod, takich, jak pompki do penisa, ćwiczenia rozciągające, czy trening zwieracza, jednak jest wielce prawdopodobne, że uzyskane efekty nie będą zadowalające. Z pomocą przychodzi natura, a dokładanie preparat wspomagający Penirium, stworzony na bazie wyłącznie naturalnych składników, takich, jak żeń-szeń, sarsaparilla, korzeń lukrecji gładkiej, czy czysta L-Arginina. Jego regularne stosowanie wpływa nie tylko na wydłużenie członka, ale również na wzmocnienie erekcji oraz zwiększenie obwodu penisa.

 

Mały członek to nie wyrok – są mężczyźni, którzy radzą sobie z tym problemem i prowadzą satysfakcjonujące życie seksualne. Trzeba jednak przyznać, że częściej są odrzucani i skazywani na upokorzenia. Dlatego warto podjąć konkretne kroki, aby to zmienić.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2