haircover2

Uległa kontra dominująca. Jaka jesteś?

by • 30/05/2018 • Związki & SeksComments (0)5402

 

Dopiero od niedawna, kobiety zaczęły sobie zdawać sprawę z tego jak ważną i istoną kwestią w każdej relacji jest udany seks. Dowiedziały się, że dobre życie seksualne stanowi o trwałości związku i powoduje, że ich mężczyzna nie ma ochoty na skok w bok. Dodatkowo nauczyły się otwarcie mówić o tym czego potrzebują i co jest dla nich ważne. Kwestia uległości i dominacji w łóżku, wcześniej nikogo nie zajmowała. Jasne było, że to mężczyźni są tymi, którzy przejmują inicjatywę choćby ze względu na uwarunkowania genetyczne. Są silniejsi, więksi i przez to mają większe predyspozycje do bycia dominującymi.

 

Jaka jest uległa kobieta i czego oczekuje?

 

Według statystyk, większość kobiet woli przyjmować stanowisko uległej. Preferują kiedy to ich mężczyźni przejmują całą kontrolę nad tym co dzieje się z nimi i ich ciałem. Oddają się im bez słowa. Kobieta uległa godzi się na wiele zachowań, które są w pewien sposób niezmiernie poniżające. Używanie przemocy słownej i fizycznej to elementy, które ją podniecają i zachęcają do dalszej zabawy. „Lubisz to s*ko? Jesteś moją dzi*ką! Czujesz pana zdzi*ro w sobie? Obciągnij mi szma*o”. Słowa te użyte w łóżku, często niezwykle wulgarne i poniżające dla kobiety w życiu codziennym, kiedy zostaną wykorzystane odpowiednio podczas stosunku mogą ją doprowadzić do prawdziwej ekstazy.

 

Przywiązywanie do łożka? Zakładanie kajdanek? Kneblowanie? To tylko niewielka część ze wszystkich praktyk jakie można zastosować. Kobieta staje się maszyną sterowaną przez pilota, który znajduje się w rękach jej mężczyzny. Przywiązana, nie ma możliwości się poruszyć, zakneblowana, nie może krzyczeć, kiedy już wespnie się na wyżyny rozkoszy. Mężczyzna sam ustala długość i intensywność stosunku.

 

Idealne pozycje dla kobiet uległych to np. miłosne nożyce. Niezapomniane doznania przeżyje równiez kobieta w pozycji na pieska ze związanym od tyłu rękoma.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525