haircover2

Uległa kontra dominująca. Jaka jesteś?

by • 30/05/2018 • Związki & SeksComments (0)5241

 

Jaka jest kobieta dominująca i czego oczekuje?

 

Kobiety będące na stałe w związkach wstydzą się przyznawać do swojej dominacji w łóżku w obawie przed tym, że urażą swojego partnera i odbiorą mu trochę męskości. Nic bardziej mylnego, żyjemy w XXI wieku. Niektórzy faceci czekają aż ich partnerka wykaże trochę inicjatywy i przejmie sterowanie okrętem.

 

Kobieta domina charakteryzuje się niesamowitą stanowczością i decyzyjnością. Przejmuje inicjatywę, a mężczyzna staje się jej niewolnikiem. Idealna pozycja dla kobiety, która lubi kontrolować szybkość i intensywność pchnięć to tzw. pozycja na górze (czyli na jeźdzca). Pamiętaj, aby podczas stosunku wydawać polecenia, Twój głos musi byc szorstki i groźny, to ty o wszystkim decydujesz. Musisz kompletnie zapomnieć o życiu codziennym i o tym jak w realu wyglądają wasze relacje, teraz ty przejełaś „pałeczkę”.

 

Zazwyczaj pary dobierają się instyktownie tak, że jedna strona jest tą dominującą, a druga uległą. W przypadku, kiedy stałoby się inaczej, będziecie mieli spory problem, żeby dojść do jakiegoś konsensusu i spowodować, żeby każdy czuł się spełniony i zadowolony. Nie jest to jednak problem nie do rozwiązania, wystarczy pójść na odpowiedni kompromis. Jak we wszstkim i w tym przypadku podstawą do osiągnięcia satysfakcjonującego życia seksulanego potrzebna jest odpowiednia rozmowa, w której przedstawimy jakie są nasze oczekiwania i pragnienia.

 

Nie bój się mówić o tym, jakie są Twoje piorytety i czego wymagasz, jesli wolisz być tą uległą, daj przejąć ster mężczyźnie w drugim przypadku sama przejmij dowodzenie. Pamiętaj, że seks to przede wszystkim dobra zabawa, która ma przynieść wiele radości i zadowolenia dla obojga partnerów.

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525