lips3

Skuteczny sposób na uporczywą tkankę tłuszczową

by • 22/11/2019 • UrodaComments (0)536

 

Nadprogramowa tkanka tłuszczowa spędza sen z powiek wielu osobom, szczególnie kobietom uznawanym za płeć piękną. Zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna i nawodnienie organizmu są w stanie przybliżyć nas w mniejszym lub większym stopniu do uzyskania wymarzonej sylwetki. Czasami jednak podejmowane próby pozbycia się tkanki tłuszczowej nie przynoszą oczekiwanych efektów. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Dzięki lipolizie iniekcyjnej możliwe jest bezinwazyjne usunięcie tłuszczu z określonych partii ciała.

 

Co można osiągnąć dzięki zabiegowi lipolizy iniekcyjnej?

Nie trzeba wcale sięgać po tak drastyczne środki jak zabiegi chirurgiczne, aby pozbyć się niechciane tkanki tłuszczowej. Nieestetycznych boczków i innych fałdek oraz podwójnego podbródka czy worków pod oczami pozwala pozbyć się zabieg lipolizy iniekcyjnej. Jest to bardzo skuteczny i bezinwazyjny sposób na wymodelowanie sylwetki. W przypadku diety i ćwiczeń niemożliwe jest całkowite usunięcie już powstałej tkanki tłuszczowej. Dochodzi jedynie do zmniejszenia komórek tłuszczowych. W przypadku lipolizy iniekcyjnej następuje trwałe usunięcie nagromadzonego tłuszczu z wybranej części ciała. Nie należy jednak mylić lipolizy z zabiegiem liposukcji, gdyż są to dwie różne metody. W przypadku liposukcji mówimy o chirurgicznym usuwaniu tłuszczu, a lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezoperacyjnym. Decydując się na lipolizę iniekcyjną, nie trzeba martwić się o wystąpienie efektu jo-jo. Tkanka tłuszczowa jest rozpuszczana wewnątrz ciała. Jeśli borykamy się z zaokrąglonym brzuchem, wałeczkami na plecach/pod pośladkami/w okolicach pach, nadmiarem tłuszczu na policzkach, podwójnym podbródkiem, workami pod oczami, tłuszczem na udach, otłuszczonym karkiem czy nadmiarem tłuszczu na ramionach/kolanach, to warto zdecydować się na lipolizę iniekcyjną.

 

Lipoliza iniekcyjna Katowice – czy są jakieś przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Chociaż lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, to jednak są pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Z zabiegów nie powinny korzystać osoby otyłe, borykające się z cukrzycą/padaczką/zaburzeniami immunologicznymi/niewydolnością wątroby i nerek. Przeciwwskazaniem do lipolizy iniekcyjnej jest także ostry stan zapalny, ciąża, okres laktacji, zaburzenia krzepliwości krwi, alergia na składniki obecne w preparacie używanym podczas zabiegu.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12