vascotraveler

Z Vasco Travelerem – na wycieczce i w podróży

by • 30/07/2014 • PodróżeComments (0)1804

 

Potrzebujesz fajnego i przydatnego gadżetu na wakacyjny wypad do Tunezji? A może chciałbyś pojechać na zakupy do Londynu i boisz się, że się nie dogadasz ze sprzedawcą, bo kiepsko znasz angielski? Mam dla ciebie propozycję – Vasco Traveler to urządzenie, które zajmuje niewiele miejsca, a na pewno przyda ci się w różnych sytuacjach. Nawet wtedy, kiedy nie planujesz ruszać się z domu czy wrócisz już z wakacji.

 

Vasco Traveler to urządzenie, które wygląda jak zwykły smartfon – zadzwonisz, wyślesz SMS-a, zameldujesz się na Facebooku czy zrobisz zdjęcie znajomemu – ale oferuje znacznie więcej. Łączy w sobie funkcje elektronicznego tłumacza mowy, dzięki któremu przetłumaczysz wszystko co powiesz w 27 językach, wspomnianego telefonu (z tą różnicą, że możesz odbierać bezpłatnie połączenia w 130 krajach na świecie) i nawigacji GPS wraz z mapami i przewodnikami – gdyby naszła cię chęć na weekendowy wyjazd do Pragi lub Pacanowa.

 

Oprócz tego Vasco Traveler posiada bazę danych kontaktowych konsulatów i ambasad, a także umożliwia szybkie wezwanie pomocy poprzez SMS wraz ze współrzędnymi geograficznymi. Na wypadek gdybyś znalazł się w tarapatach.

 

A jeśli wydaje ci się, że Vasco Traveler to urządzenie tylko dla obieżyświatów, a Tobie wystarczy jednak ten smartfon, spróbujemy wyprowadzić cię z błędu. Naprawdę nie musisz planować wieloetapowych podróży i latać z jednego krańca świata na drugi w celach biznesowych – wystarczy, że potrzebujesz pomocy w przetłumaczeniu paru słówek z węgierskiego, chcesz kupić bagietkę we francuskiej piekarni czy zaplanować samochodową wycieczkę w góry. A do tego masz całkiem wygodne urządzenie, które spełnia podstawowe funkcje każdego smartfona.

 

A może… pomysł na ciekawy prezent?

Akurat Walentynki już za nami, do Gwiazdki również pozostało parę miesięcy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić swojemu tacie czy koleżance coś przydatnego na urodziny czy rocznicę ślubu. Vasco Traveler będzie pomocny dla podróżników i tych, którzy od czasu do czasu lubią gdzieś pojechać na wypoczynek. Taki prezent może się również przydać komuś, kto sporo jeździ w delegacje zagraniczne i krajowe lub po prostu lubi uczyć się języków obcych i nawiązywać kontakty z ludźmi z różnych krajów.

 

Ucieszy się z niego osoba, która sporo czasu spędza za kierownicą i potrzebuje urządzenia, które kompleksowo zaplanuje jej trasę, czy wreszcie miłośnicy nowych technologii stawiający na wygodę i praktyczność rozwiązań. Vasco Traveler to urządzenie dla każdego – pomimo wielu funkcji jakie oferuje, korzystanie z niego jest bardzo proste i intuicyjne. Może sam spróbujesz, żeby się o tym przekonać?

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2