victoriacover

Metamorfozy: Victoria Beckham

by • 05/05/2014 • Gwiazdy, Moda, Styl gwiazdComments (0)4668

 

Jej sukienki noszą i gwiazdy, i zwykłe kobiety. Gdy ogłosiła światu, że będzie projektantką i zakłada własny dom mody, wszyscy pukali się w czoło, a redaktorki mody z prestiżowych magazynów zrywały boki ze śmiechu. Wcześniej nie zostawiały suchej nitki na jej stylizacjach. Zarówno w latach 90. – czasach girlsbandu Spice Girls, jak i dekadę później, kiedy była już żoną i matką.

 

Najpierw ,,grzeszyła” zbyt mocną opalenizną, lateksowymi strojami, a także blond pasemkami, długimi, sztucznymi paznokciami i silikonowym biustem, potem przedmiotem drwin były torebki Hermesa Birkin we wszystkich kolorach tęczy (podobno jej kolekcja tego modelu warta jest ok. 1,5 miliona dolarów), które Victoria zestawiała ,,pod kolor” z sukienkami; zielona sukienka z zielonym ,,birkinem”, pomarańczowa z pomarańczowym itd.

 

victoriabefore

 

Dziś to już przeszłość. Nawet silikonowe implanty z piersi zostały usunięte, do czego ostatnio się przyznała, nie ma też śladu po tipsach. Victoria co sezon wypuszcza kolekcję, która sprzedaje się na pniu, a popyt znacznie przewyższa podaż. Jej pierwszy pokaz nie przypominał tradycyjnego pokazu mody, nie było wybiegu, tłumu gości, szalejących fotoreporterów, telewizyjnych ekip. Nic z tych rzeczy! Zaczęła w 2008 roku od skromnej prezentacji w nowojorskim hotelu Waldorf Astoria. Osobiście komentowała każdą stylizację, a jeśli ktoś przyszedł spóźniony, powtarzała wszystko jeszcze raz. Co za pokora!

 

victoriafter

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12