para wakacje milosc

Wakacje last minute dla spóźnialskich

by • 09/06/2015 • PodróżeComments (0)1298

 

Nagle okazało się, że jednak możesz sobie pozwolić na wakacyjny wyjazd? Niespodziewanie szef dał ci urlop i marzysz żeby wykorzystać go na wakacyjny wyjazd zagranicę? Obawiasz się jednak, że na ostatnią chwilę nic ciekawego nie uda się już znaleźć? Głowa do góry. Jeszcze nic straconego. W końcu istnieją wczasy last minute, idealne właśnie na taką okazję.

 

Łatwo można wybrać wyjazd odpowiedni dla nas, gdyż dostępnych ofert last minute jest mnóstwo i znajdziemy je w ofercie każdego Biura Podróży. Wczasy last minute odróżnia od innych wyjazdów to, że jak sama nazwa wskazuje odbywają się na ostatnią chwilę czyli na przygotowanie się do podróży mamy zaledwie jeden czy dwa dni. Wiąże się z tym jednak dużo niższa cena. Niektórzy turyści specjalnie czekają na ostatnią chwilę, aby wymarzone już od dawna wakacje kupić o wiele taniej. Jest to oczywiście pewne ryzyko, bo co w przypadku jeśli dana oferta zostanie wcześniej całkowicie wyprzedana i nie pojawi się w ofercie last minute. Ale kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje. Ofert last minute jest tak dużo, że jeśli nawet wymarzony wyjazd nie będzie już dostępny to szybko uda się wybrać inny podobny.

 

Do wyboru mamy zarówno tradycyjne wyjazdy wypoczynkowe, jak i wycieczki objazdowe. Tygodniowe wczasy w ofercie last minute można znaleźć już nawet za ok. 700 zł. Szukając odpowiedniej oferty warto zastanowić się, jaki kraj nas interesuje i zobaczyć czy akurat dane biuro podróży ma w to miejsce ofertę last minute. Jeśli nie mamy określonych preferencji co do kraju, do którego chcemy wyjechać, warto przeglądnąć co w danym tygodniu oferują nam Biura Podróży.

 

Ofert last minute jest bardzo dużo i są one różnorodne.

 

Słońce, plaża i zabytki? Proszę bardzo. Czeka na was 10 dni włoskich wakacji. W ofercie połączenie zwiedzania i plażowania, a wszystko to za nieco ponad 1000 zł. Fani terenów bardziej górzystych mogą wyruszyć w podróż alpejskim szlakiem, za którą trzeba zapłacić zaledwie 750zł lub odbyć Grand Tour po drogiej zazwyczaj Szwajcarii za jedyne 1200 zł. Miłośnicy klasyki będą zapewne zadowoleni z pobytu w Grecji. Dwutygodniowa wycieczka objazdowa autokarem to w last minute koszt zaledwie 1160zł. Podobny wyjazd do Włoch i na Sycylię można znaleźć już za 1400zł. Osoby, które lubią przygody mogą wybrać się np. w podróż szlakami Draculi i spędzić niezapomniane 7 dni w Rumunii za nieco ponad 700 zł. Tych turystów, dla których wakacje to przede wszystkim odpoczynek w kurorcie, zapewne zainteresuje oferta wakacji na wyspie Kos za 1600 zł czy na Korfu za ok. 1400zł. Jeśli marzy nam się z kolei pobyt w dużym, gwarnym mieście np. w którejś z europejskich stolic, to możemy polecieć np. do Londynu za jedyne 1000 zł z wyżywieniem czy odwiedzić za jednym zamachem aż 3 stolice Pragę, Wiedeń i Budapeszt za niecałe 700zł.

 

Jak więc widać ciekawych ofert jest dużo i aż trudno się zdecydować, którą wybrać. Nawet spóźnialscy szybko znajdą dla siebie propozycję niezapomnianych wakacji.

 

Już wiecie gdzie chcecie pojechać i która oferta najbardziej wam odpowiada? Nie zwlekajcie tylko od razu rezerwujcie miejsce . A potem nie pozostanie nic innego, jak tylko zacząć się pakować, w końcu wyjazd już jutro, czasu więc coraz mniej.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525