walenty

Pomysł na Walentynki dla dziewczyny

by • 27/01/2015 • DailyStyleComments (0)1567

 

Prezent na Walentynki dla dziewczyny potrafi przyprawić mężczyznę o ból głowy. Co podarować ukochanej? Przede wszystkim spójrz na jej pasję i zainteresowania. Oczywiście można dać się ponieść walentynkowemu szaleństwu i sięgnąć po typowe dla święta zakochanych prezenty. Wszystko zależy jednak od osoby obdarowanej. Sprawdź, czego pragną dziewczyny w dzień Świętego Walentego.

 

Tradycja zobowiązuje, czyli czerwono i w kształcie serca

Jeśli jesteśmy w związku z tradycjonalistką, która głęboko do serca bierze sobie walentynkowe sprawy, warto zaopatrzyć się w normalne dla 14 lutego produkty, czyli obowiązkowo bukiet kwiatów, najlepiej większa ilość, oczywiście nieparzysta, czerwonych róż. Do tego przyda się liścik lub czekoladki, koniecznie w kształcie serca i z chili. Wszak słodko-ostry smak to doskonały wstęp do romantycznego wieczoru. Lepiej jednak pominąć typowe kartki walentynkowe kupione w pierwszym lepszym kiosku. Te pozostawmy nastolatkom. W prezencie można też ukochanej podarować śniadanie do łóżka, seksowną bieliznę z której oboje będziecie mieli pożytek, jak też piękną biżuterię. Należy się jednak wystrzegać prezentów w postaci zestawu skarpetek, balsamu do ciała, żelu pod prysznic czy nowych butów do biegania. Takie prezenty zupełnie odbiegają od tego święta, a tu bardziej chodzi o atmosferę czerwonych serduszek, strzał Amora i wszechobecnej miłości.

 

Prezent z pasją

Prezent na Walentynki dla dziewczyny jednak nie musi być zupełnie banalny. Tutaj przecież chodzi też o pomysł. A jeśli ukochana nie wymaga tradycyjnego podejścia do święta zakochanych, warto skupić się na jej zainteresowaniach. Doskonałym przykładem może być dziewczyna pasjonująca się tańcem. I nie ważne jest, czy uprawia go czynnie, uczy się czy uwielbia oglądać. W sieci znaleźć można serwisy oferujące niezapomniane przeżycia, a także prezenty na dzień zakochanych. Jednym z nich może być nauka salsy dla dwojga. W Katalogu Marzeń na ten prezent to koszt od 100 do 400 zł w zależności od miejsca i długości trwania kursu. Dzięki niemu można poznać ten wspaniały, ognisty hiszpański taniec i w przyszłości razem czarować na parkiecie. Dla mieszkańców Warszawy i okolic idealną propozycją na Walentynkowy prezent może być Wieczór we dwoje w Teatrze Sabat, gdzie przy wykwintnej kolacji oraz zabawie przy muzyce tanecznej można obejrzeć wspaniałe widowisko stworzone na wzór paryskiej rewii czy broadwayowskich teatrów. Dla miłośnika tańca to prawdziwa uczta dla ciała i ducha. Koszt niezapomnianego wieczoru dla dwojga wynosi od 320 zł do 500 zł.

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525