walentyj

Walentynki dla singielek – pora się zabawić!

by • 12/02/2018 • Związki & SeksComments (0)2900

 

BLIND DATE

W większości dużych miast w Dniu Zakochanych organizowane są specjalne randki w ciemno, na których, kto wie, może spotkacie miłość swojego życia? Jeśli lubicie nowe wyzwania i moc wrażeń, zapiszcie się z przyjaciółką na takie ślepe poznanie. Jeśli Wasz ideał się tam nie pojawi, to chociaż pozostaną z Wami bezcenne doświadczenia i moc śmiesznych historii. No i poczucie własnej wartości pewnie gwałtownie wzrośnie… W końcu jesteś ekstra laską!

 

BABSKI WIECZOREK

Twoje przyjaciółki też nie przepadają za tym świętem? No to wykręcaj numer i zgaduj się na wspólne świętowanie antywalentynkowe. Możecie razem połączyć swoje siły, zrobić pidżama party albo przygotować dla siebie pyszne drinki z palemkami. Sposobów na spędzenie razem czasu jest wiele. Jeśli wolicie jednak wyjść gdzieś na miasto, ubierzcie się seksownie i idźcie podrywać facetów w klubie. Kto wie, może dla którejś z Was te Walentynki zakończą się chwilową miłostką? Lepiej być na to gotową!

 

MARATON ANTYWALENTYNKOWY

Nie, nikt Wam nie każe zawodowo biegać! Maraton będzie oczywiście filmowy. Filmów na taki temat nie brakuje: wolisz starą pozycję, może skusisz się na „Zmowę pierwszych żon”. Z nowości polecamy takie komedie jak „Kocha, lubi, szanuje” z cudownym Ryanem Goslingiem na ekranie (jest trochę happy endu ale bez przesady) albo „Testosteron”, który zawsze poprawi Wam nastrój i ogólne samopoczucie. Popcorn w dłoń, w drugą kieliszek wina i dobry film! Czego chcieć więcej?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525