randki w zimie

Walentynkowy weekend – super pomysły!

by • 04/02/2016 • Podróże, Związki & SeksComments (0)2298

 

Już niedługo Święto Zakochanych – przez jednych znienawidzone, przez drugich ulubione i ukochane. Jeśli w tym roku macie obok siebie wymarzoną połówkę i chcielibyście spędzić ten dzień w jakiś wyjątkowy i niebanalny sposób, to dobrze trafiliście! Koniec ze sztampowymi wyjściami do kina czy restauracji! Czas zrobić coś fajnego i szalonego! Fakt, może Wam się przydać na to trochę pieniędzy, ale czy uczucie miłości nie jest warte wydania ostatnich oszczędności? Oto 6 pomysłów na idealny i wymarzony WALENTYNKOWY WEEKEND!

 

Na początek zadaj sobie jedno ważne pytanie: jaki związek tworzycie z partnerem i jakie są Wasze oczekiwania względem Święta Zakochanych? Wolicie spędzać wolny czas blisko ze sobą, oglądając romantyczne komedie przed telewizorem? A może Waszym drugim imieniem jest sport i aktywny tryb życia, który odkąd ze sobą jesteście, kultywujecie bardzo regularnie? Może się również okazać, że najbardziej uwielbiacie ze sobą imprezować – a na to też jest sposób!

 

Kiedy już fundamentalna odpowiedź padnie i dokładnie określicie swoje priorytety, wystarczy wybrać jedną z przygotowanych propozycji i po prostu… wcielić ją w życie. Sprawdźcie nasze pomysły na najbardziej udany, wymarzony i idealny sposób na spędzenie Święta Zakochanych!

 

„BIAŁE SZALEŃSTWO” – AKTYWNIE

Jeśli Waszą ulubioną formą spędzania wolnego czasu jest sport, a w szczególności jego zimowe dyscypliny i w każdym roku musicie znaleźć trochę czasu na narciarską eskapadę na stok, to czemu by nie zaplanować takiego urlopu właśnie w czasie Walentynek? Oprócz ulubionych aktywności fizycznej, sportowego rozwoju swoich umiejętności i może nauki czegoś nowego, będziecie mogli spędzać ze sobą czas wieczorami, odpoczywając po męczącym dniu pełnym wysiłku. Kolacja przy świecach z widokiem na zimowe krajobrazy? A może śnieżny spacer i podziwianie gwiazd na niebie na jednym ze szczytów w Alpach? Weźcie ze sobą butelkę wina i świętujcie Walentynki w atmosferze, w której najlepiej się czujecie. Będziecie podwójnie szczęśliwi!

 

IMPREZOWY LONDYN

Nie znam lepszego miejsca na imprezowanie i szansę poznania nowych ludzi. To oczywiście stolica Wielkiej Brytanii i popularny Londyn. Oprócz możliwości zwiedzania tłumnego miasta uznawanego czasem za stolicę mody, kultury i sztuki, swój wolny czas razem z ukochanym będziesz mogła spędzić w najlepszych klubach w Europie. Na pewno znajdziecie tu imprezę, na której zagra Wasz ulubiony artysta, bawiąc się na parkiecie, zapoznacie się z nowymi ludźmi. Jeśli taka forma świętowania odpowiada Waszym charakterom, nigdzie nie będziecie się lepiej bawić. A po imprezie zakupowy szał na Oxford Street i robienie „słodkiej minki” do swojego faceta z cyklu „Są Walentynki, więc może kupisz mi tą extra sukienkę?”. Brzmi całkiem nieźle!

 

ROCZNICA PIERWSZEJ RANDKI

Sposób odwiecznie znany, ale trochę niedoceniany! Powtórzenie pierwszej randki jest naprawdę fajną opcją i wyrazem dużego zaangażowania w ten związek. Przypomnij sobie, kiedy się poznaliście, albo kiedy i jak spędziliście pierwszy raz czas i postaraj się ten pomysł przywrócić w życie. Najlepiej, jeśli nawet tak samo się ubierzesz, o tyle samo minut się spóźnisz i, np. zamówisz to samo do jedzenia. To bardzo prosta, ale urocza forma spędzenia Święta Zakochanych! A kto wie, jeśli zorganizujecie taką walentynkową randkę razem, może on wreszcie zda sobie sprawę, że to czas na… zaręczyny?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525