NOWOROCZNY KONKURS

Największe kobiece walki w showbiznesie

by • 11/12/2014 • Gwiazdy, RozrywkaComments (1)2434

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszym napędem sukcesu jest rywalizacja. Zarówno w życiu codziennym jak zawodowym. Kiedy nie masz przeciwnika osiadasz na laurach. Najgorzej jest, kiedy do walki stają kobiety – wtedy emocje są jeszcze większe. Przygotowaliśmy dla was ranking NAJWIĘKSZYCH BITEW MEDIALNYCH KOBIET w przemyśle muzycznym.

 

Madonna vs. Lady Gaga

Madonna stanęła do walki najwięcej razy – można powiedzieć weteranka. Tak to już jest, jeżeli jest się na scenie od ponad 3 dekad i ciągle odnosi się sukcesy. Niestety na horyzoncie pojawiła się Lady Gaga i media od razu rozpoczęły porównania. Wiele osób uważało, że młodsza koleżanka zmiecie ze sceny tę starszą. Koniec okazał się być jeden – obie panie musiały przestać błyszczeć, bo publiczność wolała coś innego.

 

gaga

 

Christina Aguilera vs. Britney Spears

Koniec lat 90. to prawdziwy rozkwit dla zapomnianej gdzieś muzyki pop. Właśnie wtedy debiutowały Christina Aguilera oraz Britney Spears, które od początku kariery prowadziły dość podobny plan na karierę. Udawać słodką lolitkę, mówić o swoim dziewictwie, wydorośleć, zacząć szokować, przestać być wzorem do naśladowania. Dziewczyny nawet w podobnym wieku zaszły w ciążę. Dzisiaj obie sprawdzają się raczej śpiewając w duecie niż prezentując autorski materiał. Aguilera miała zawsze jedną mocną przewagę nad Spears – DOBRY WOKAL.

 

britney

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Największe kobiece walki w showbiznesie

  1. Elżbieta pisze:

    Wszędzie jest ostra rywalizacja,zwłaszcza w showbiznesie.Te nie ujarzmione praktyki kończą się zgubnie , bo wygrywa ta trzecia osoba.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2