woman-2303361_1920

Wampirzy lifting – dowiedz się, kiedy warto się na niego zdecydować!

by • 18/11/2021 • UrodaComments (0)456

 

Pragniesz zachować młody wygląd, zlikwidować widoczność blizn lub zatrzymać nadmierne wypadanie włosów? Pomoże Ci w tym medycyna estetyczna. Czytaj dalej i dowiedz się, czym jest wampirzy lifting i kiedy warto go zastosować.

 

Czym jest wampirzy lifting?

Wampirzy lifting uważany jest za jeden z najlepszych zabiegów rewitalizujących skórę. To nic innego jak mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Koncentrat uzyskuje się, poddając krew pacjenta procesowi odwirowania i izolowania. Dzięki wysokiej zawartości płytek krwi i czynników wzrostu umożliwia regenerację skóry. Działa stymulująco na komórki, skłaniając je do sprawniejszej wymiany i poprawia efektywność ich pracy. Skoncentrowane płytki krwi wywierają wpływ na przebieg procesów naprawczych organizmu:

– wywołują naturalne reakcje fizjologiczne,

– przyspieszają gojenie się ran i regenerację tkanek,

– wspomagają odbudowę skóry,

– spowalniają procesy starzenia się skóry.

Metoda wampirzego liftingu jest całkowicie bezpieczna i wyklucza możliwość powstawania nietolerancji, alergii i innych negatywnych reakcji immunologicznych. Możesz się jej poddać bez obaw, że wystąpią jakiekolwiek powikłania.

 

Na czym polega zabieg wampirzego liftingu?

Zabieg wampirzego liftingu składa się z kilku etapów. Na początku lekarz pobiera krew pacjenta i poddaje ją wirowaniu w wirówce. Wówczas dochodzi do oddzielenia osocza z koncentratem płytek od erytrocytów i leukocytów. Następnie specjalista dodaje do osocza bogatopłytkowego substancję aktywującą płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak przygotowany koncentrat wstrzykuje w skórę pacjenta w problematycznym miejscu i rozpoczynają się procesy naprawcze.

 

Kiedy warto zdecydować się na wampirzy lifting?

Wampirzy lifting wykorzystuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej skóry. Ponadto jest terapią komórkową, która naprawia tkanki, wytwarza kolagen, przywraca skórze utraconą jędrność, gęstość i prawidłowy koloryt. Radzi sobie ze zmarszczkami, cieniami i workami pod oczami oraz zamazaniem owalu twarzy.

Znajduje swoje zastosowanie w leczeniu łysienia, bo podnosi gęstość włosów i stymuluje ich wzrost. Poprawia ukrwienie skóry głowy i wpływa na powstawanie nowych mieszków włosowych. Zawarte w osoczu płytki krwi wspomagają regenerację skóry i przyspieszają gojenie się ran. Dlatego też wampirzy lifting stosowany jest także w terapii blizn i rozstępów.

Zdecyduj się na niego, jeśli czujesz, że Twoja skóra lub włosy wymagają regeneracji. Możesz także wykorzystać go w profilaktyce, bo zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wampirzy lifting doskonale sprawdzi się do:

– odmłodzenia skóry twarzy, okolic oczu, szyi, dekoltu, dłoni,

– korekcji zmarszczek i fałd,

– regeneracji po zabiegach dermatologicznych oraz chirurgii plastycznej.

 

Ile zabiegów potrzeba, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt?

Efekty wampirzego liftingu zależą od zdolności regeneracyjnych Twojej skóry. Najczęściej widoczne są już po pierwszej iniekcji. Zazwyczaj zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów co 3 tygodnie, a następnie powtórzenia ich 1-2 razy w roku. Ich ilość ustali lekarz na podstawie kondycji i potrzeb Twojej skóry.

 

Na co zwrócić uwagę, decydując się na zabieg wampirzego liftingu?

Wampirzy lifting powinien być wykonywany certyfikowanymi narzędziami przez wykwalifikowanych specjalistów. To zabieg medyczny, dlatego wybierz specjalistyczną placówkę, taką jak np. ruczajclinic.pl/medycyna-estetyczna/wampirzy-lifting. Dzięki temu zyskasz pewność, że zostanie wykonany w profesjonalny sposób i będzie całkowicie bezpieczny dla Twojego zdrowia.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.