kobieta 382

24/7 Waterline Eye Pencil – wielozadaniowy liner od Urban Decay

by • 29/01/2016 • Makijaż, UrodaComments (0)1097

 

24/7 Waterline Eye Pencil od Urban Decay została stworzona w jednym celu – by nadać Twojemu spojrzeniu niepowtarzalnej głębi. Wielozadaniowa kredka o kremowej konsystencji, która dociera w nawet najtrudniej dostępne miejsca wyrazi Twój charakter i pozwoli stworzyć zniewalający makijaż bez efektu ciężkich oczu!

 

Perfekcyjny makijaż z 24/7 Waterline Eye Pencil…

Tym razem przedstawiamy Wam wielozadaniowy liner, który świetnie nadaje się do przygotowania perfekcyjnego makijażu oka. Absolutnie całego oka! 24/7 Waterline Eye Pencil od Urban Decay to kusząco kremowa, półmatowa kredka, która nakłada się niezwykle łatwo i szybko, a przy tym niewiarygodnie precyzyjnie. Specjalna formuła i unikalna konsystencja sprawiają, że kredka dociera nawet do najtrudniejszych miejsc tworząc zniewalający look bez efektu ciężkich oczu.

Jednak nie tylko jej długotrwała i wodoodporna formuła sprawia, że będziesz przyciągać zazdrosne spojrzenia. Znana z rewolucyjnych i nietuzinkowych rozwiązań marka Urban Decay i w przypadku 24/7 Waterline Eye Pencil wprowadziła nieco świeżości. Tym razem to pięć nowych, niespotykanych wcześniej odcieni – od klasycznej, głębokiej czerni, aż po żywe zielenie i błękity, które możesz mieszać tworząc kuszące połączenie w stylu ombre.

 

… nawet na linii wodnej oka

To jednak nie koniec rewolucji. 24/7 Waterline Eye Pencil pozwala stworzyć precyzyjną kreskę także na wewnętrznej krawędzi linii wodnej oka. Z pewnością podkreślałaś już jego dolną linię, ale to makijaż wokół całej gałki ocznej pozwoli Ci zdefiniować swoje spojrzenie i nadać mu niebywałej głębi. Gdzie znajduje się linia wodna oka? To wąski fragment skóry pomiędzy gałką oczną, a rzęsami, którego podkreślenie sprawi, że makijaż będzie znaczniej bardziej widoczny, choć sama kreska nadal pozostanie niewidoczna!

 

Jak osiągnąć najlepsze efekty?

Nic prostszego. Przyciskaj delikatnie naostrzony czubek kredki do dolnej linii wodnej i łagodnymi pociągnięciami podkreśl całą jej długość. Malowanie górnej jest nieco bardziej skomplikowane, lecz przynosi zdumiewające efekty. Patrząc przed siebie zastosuj delikatny nacisk w okolicy rzęs w kąciku oka i długimi pociągnięciami przesuwaj kredkę ku wewnętrznej krawędzi. Gdy dotrzesz do trzech czwartych długości przesuń 24/7 Waterline Eye Pencil do środka oka i powtórz cały proces malując w przeciwnym kierunku aż do momentu, w którym obydwie linie się połączą. Zniewalający efekt, prawda?

 

Przyciągaj zazdrosne spojrzenia dzięki Urban Decay

Za powstanie linera 24/7 Waterline Eye Pencil odpowiedzialna jest marka Urban Decay, której produkty do makijażu cieszą się ogromną popularnością wśród wielu kobiet. Szczególnie tych, które cenią sobie oryginalne rozwiązania i superskuteczne formuły. Urban Decay ma na swoim koncie już kilka legendarnych pozycji, które doczekały się reedycji, a na rynku wciąż pojawiają się nowe produkty do makijażu. Kosmetyki Urban Decay znajdziesz online na www.urban-decay.pl.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525