makijaz34

5 pomysłów na niestandardowe na użycie wazeliny

by • 05/10/2014 • Pielęgnacja ciała, UrodaComments (1)2136

 

Wazelina jest nie droga, ogólnodostępna – można ją kupić nawet w kioskach ruchu, a jednak niedoceniana! Jak się jednak okazuje ten praktycznie zapomniany kosmetyk, ma wiele zastosowań, o których mogłyście nie wiedzieć! Zwłaszcza, kiedy pochylimy się nad makijażem!

 

WYEKSPONOWANIE KOŚCI POLICZKOWYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje kości policzkowe były bardziej widoczne, nie musisz kupować specjalistycznych rozświetlaczy. Wystarczy, że policzki wyeksponujesz za pomocą bronzera, a całość podkreślisz wazeliną. Idealny połysk, świetnie się sprawdza w lekkich makijażach.

 

WZMOCNIENIE RZĘS

To sposób dawniej bardzo popularny. Podobno stosowała go nawet Marilyn Monroe. Jeżeli nie przepadasz za mocnymi makijażami, a chcesz wydłużyć swoje rzęsty, to wazelina sprawdzi się idealnie! Nałóż ją na rzęsy za pomocą czystej szczoteczki do masakry. Gotowe! 

 

OCHRONA PRZED SAMOOPALACZEM

Każda z was doskonale wie, że samoopalacze działają najszybciej na miejsca mocno przesuszone. Łokcie, kolana stają się w pewnym momencie prawdziwą udręką. Aby uniknąć nieestetycznych brązowych plam w tych miejscach posmaruj je wazeliną. Proste – a jednak.

 

UKOJENIE PO OPARZENIU SŁONECZNYM

Każdej nie raz zdarzyło się sparzyć słońcem. W końcu każda chce mieć piękną brązową skórę jak najszybciej. Czasami przesadzamy. Bardzo często słyszymy wtedy, że doskonale jest oblać się kefirem. Wiele z nas bardzo szybko rezygnuje ze względu na estetykę. Jak się okazuje wazelina sprawdzi się idealnie. Przed jej aplikacją radzimy schłodzić ją w lodówce.

 

POZBĄDŹ SIĘ BABY HAIR

Baby hair – to zmora wielu kobiet! Nienawidzimy momentów, kiedy staramy się zrobić idealną gładką fryzurę, a małe, cienkie włoski ciągle odstają. Lakier niestety usztywnia i niszczy efekt. Spróbuj obciążyć włosy wazeliną. Oczywiście z umiarem, by Twoje włosy nie wyglądały na przetłuszczające się. 

 

BS

Pin It

Related Posts

One Response to 5 pomysłów na niestandardowe na użycie wazeliny

  1. Elżbieta pisze:

    Wazelinę nie traktuje po macoszemu,ponieważ ma wiele zastosowań. Nie używam jej za często bo nie o wszystkim wiedziałam co jest podane w artykule .

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12