wesele8

Wesele na świeżym powietrzu? Zalety i wady

by • 23/06/2015 • ŚlubComments (0)5830

 

Wyjątkowo popularne i lubiane wesele na świeżym powietrzu, dociera także do Polski. Współczesne pary młode chcą zrywać z tradycją typowych polskich wesel, organizowanych w remizach i różnego rodzaju salach okolicznościowych. Również te osoby, które niekoniecznie preferują klimaty murów kościelnych i niezbyt pięknych sal w urzędach stanu cywilnego mogą znaleźć ciekawą alternatywę organizując całą ceremonię i przyjęcie na świeżym powietrzu. Wesele na świeżym powietrzu wymaga jednak zaawansowanych zdolności organizacyjnych i nie zawsze wygląda tak cudownie jak te prezentowane w kolorowych czasopismach. Zanim zdecydujesz się na miejsce organizacji swojego przyjęcia sprawdź jakie wady i zalety ma wesele na świeżym powietrzu.

 

ZALETY:

 

Oryginalność

Wesele na świeżym powietrzu jest wciąż w wyraźnej mniejszości, dlatego zdecydowanie się na taki krok wiąże się z odejściem od tradycji i zaproponowaniem gościom czegoś oryginalnego i unikatowego. Można także w pełni zrealizować swoje plany i najskrytsze marzenia. Z całą pewnością przyjęcie na świeżym powietrzu będzie przez wszystkich zapamiętane i mile wspominane.

 

Piękne widoki

Wybranie lokalizacji, w której ma się odbyć ślub i wesele jest wyjątkowo ważne. Aby nadać całej imprezie jeszcze bardziej magiczny charakter warto wybrać piękny ogród lub jakiś romantyczny zakątek. Szczególnie popularne są malownicze łąki i piaszczyste plaże. Zapierające dech w piersiach widoki na pewno zdobędą uznanie gości i będą się pięknie prezentowały na zdjęciach. Warto także nadać jeszcze bardziej unikatowy i romantyczny charakter całej imprezy wykorzystując lampiony i mnóstwo świec.

 

Wykorzystanie przestrzeni

Wesele na świeżym powietrzu daje wiele możliwości. Można zorganizować i zapewnić gościom mnóstwo ciekawych atrakcji. Sesje fotograficzne, możliwość udania się na romantyczny spacer, szum fal, albo wygodne siedziska i leżanki przy ogromnym palenisku, to tylko niektóre z opcji, które można wykorzystać na weselu. Warto zadbać o komfort i wygodę gości, by ci mogli później mile wspominać spędzone na przyjęciu weselnym chwile.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5