wesele7

Wesele tematyczne – nowa moda!

by • 21/08/2014 • Na czasie, ŚlubComments (0)4743

 

W dobie portali typu Pinterest czy Instagram tematy dotyczące ślubu również ewaluowały. Ceremonia ślubna staje się polem do popisu dla architektów, projektantów i stylistów. Na rynku zajmującym się organizacją wesel można zaobserwować nowy trend: modę na tzw. wesela tematyczne. Okazuje się, że tradycyjny ślub w kościele, późniejsza rodzinna impreza w jednej z sal bankietowych czy hotelowych odchodzi w niepamięć. Coraz częściej organizuje się ceremonie, które charakteryzują się jakimś konkretnym motywem. Jak zorganizować nietypowy i wyjątkowy ślub? Jakie wesele tematyczne sprawdzi się najlepiej?

 

Ceremonia ślubna ma być najbardziej wyjątkowym dniem w życiu pary młodej. Organizatorzy takich uroczystości starają się zrobić wszystko, aby takie przyjęcie było udane, a goście wychodzili z niego uśmiechnięci i szczęśliwi. W dzisiejszych czasach zaczyna rozwijać się branża firm zajmujących się organizacją ślubnych uroczystości. Wedding plannerzy mają za zadanie wymyślić i stworzyć takie przyjęcie, które goście zapamiętają na zawsze. Czy tradycyjne ceremonie wkrótce staną się staroświeckimi i historycznymi wspomnieniami? Coraz więcej par decyduje się na tzw. wesela tematyczne, które charakteryzuje jeden, konkretny wybrany przez parę młodą temat. Grunt to pomysłowość i kreatywność! Jednych inspirują bajkowe krainy, drugich filmowe scenografie, a jeszcze innych wieś i natura. Motyw ten jest fundamentem i bazą całego projektu. Scenografia, ozdoby, wystrój wnętrza i akcesoria – wszystko to musi ze sobą współgrać i tworzyć jedną tematyczną całość. Pod spodem znajdziecie nasze porady na idealne wesele tematyczne.

 

ŚLUB WIEJSKI

Wesele w klimacie wiejskim na świeżym powietrzu cieszy się bardzo dużą popularnością. Wiele par wybiera na miejsce wesela otwarty teren z przepięknie ozdobioną stajnią przekształconą na weselną salę. Wiejskie przysmaki na stołach, kapela rozgrzewająca gości do tańca, dużo zieleni – istny powrót do przeszłości. Drewniane stoły i krzesła w połączeniu z białym kolorem reszty ozdób może wyglądać naprawdę magicznie. Kto z Was chciałby się cofnąć do przeszłości i wziąć starodawny, ludowy ślub?

 

ŚLUB NA DACHU

Jeśli mieszkasz w dużym mieście i marzy ci się zrobienie tam wesela, nic trudnego! Ślub na dachu to doskonały sposób połączenia ulicznego zgiełku z otwartą przestrzenią. Kwiaty i zieleń przeniosą was w zupełnie inny wymiar. Widok rozpościerający się z 12. piętra wieżowca to okazja do zrobienia przecudnych fotografii, które będą pamiątką na całe życie. Ślub na dachu będzie wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich zgromadzonych na ceremonii gości. Dzwoń do wedding plannera i spytaj, gdzie w Polsce jest możliwość organizacji takiego przedsięwzięcia!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3