wielkie pupy

Wielkie pupy – nowa moda showbiznesu

by • 01/10/2014 • Gwiazdy, RozrywkaComments (1)6844

 

Wielkie pupy budzą ostatnimi czasy ogromne emocje. Choć wcześniej zajmowały one jedynie minimalny fragment show-biznesowego dyskursu, głównie za sprawą Kim Kardashian czy Nicki Minaj, teraz sprawa nabiera większego znaczenia. Amerykański „Vogue” ogłosił bowiem nową erę dużych pup. Skąd takie twierdzenie? Co zainspirowało redakcję magazynu do tak odważnego obwieszczenia? Czy od teraz to właśnie krągłości będą w modzie?

 

Od czego wszystko się zaczęło?

Trudno powiedzieć, od kogo właściwie zaczęła się moda na wielkie pupy. Istnieje wiele różnych teorii, popartych odpowiednimi argumentami, dla których właśnie ta, a nie inna gwiazda wprowadziła nowy trend na salony. Największy magazyn modowy „Vogue USA” wymienia bowiem kilka nazwisk związanych z erą wielkich pup. Można przypuszczać, że nieoficjalną inicjatorką stała się Jennifer Lopez. Jej tyłek nigdy nie był oceniany w kategoriach „ponętny” czy „zgrabny”. Traktowano go raczej i uznawano za zbyt duży. Piosenka nie przejmowała się jednak krytyką, nie tuszowała swoich krągłości. Postawiła sobie za cel eksponować swój atut i nie zmieniać się z powodu negatywnych komentarzy opinii publicznej.

 

 

„Belfie” mania

Selfie już na zawsze wpisało się w życie wszystkich użytkowników Internetu. Jesienią poprzedniego roku moda na selfie została nieco zepchnięta na drugi plan. Wszystko za sprawą belfie, czyli zdjęć promujących nasze tylne części ciała, w tym szerokie pupy. Za autorkę pierwszego belfie uznaje się obecną żonę znakomitego producenta muzycznego i wokalisty, Kanye Westa, czyli Kim Kardashian. Czy sławna córka rodu Kardashianów uznała, że jej skądinąd bardzo atrakcyjna twarz jest niczym w porównaniu do swojej ogromnych rozmiarów pupy? Tego nie wiemy, ale możemy się zastanawiać, czy moda na śledzenie „tyłka” Kim ma związek z tym, że wydaje się ona jego obserwatorom seksowna, super naturalna czy może dziwacznym wynaturzeniem spowodowanym kilkunastoma operacjami plastycznymi? Kardashian traktuje jednak swoją pupę jako największy atut. Nie ma oporów, aby go nad wyraz eksponować. Większość jej stylizacji wyraźnie podkreśla duże pośladki, zamiast je stosownie ukrywać.

 

 

 

nastepna 

Pin It

Related Posts

One Response to Wielkie pupy – nowa moda showbiznesu

  1. Elżbieta pisze:

    Zawsze w showbiznesie musi być ruch w interesie.Dlatego chudość będzie
    nieatrakcyjna. bo wszedł nowy kierunek „duża pupa.”.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2