pizza macdonalds

Pizza w McDonald’s? Wycofane produkty, o których nie słyszałeś!

by • 04/09/2013 • Na czasie, Styl życiaComments (0)4095

 

Dzisiaj McDonald’s kojarzy nam się przede wszystkim z różnego rodzaju burgerami, dość słonymi frytkami oraz litrami coli. Jak się okazuje sztandarowe menu, do którego przywykliśmy zaliczyło kilka wtop, proponując klientom wręcz komiczne jedzenie. Przedstawiamy wam 5 najdziwniejszych pomysłów restauracji McDonald’s.

 

McPizza

Kilka lat temu amerykańska restauracja starała się wprowadzić włoską pizzę do swojego menu. Na kampanię produktu, który później okazał się być kompletną klapą wydano ponad 100 mln $. Niestety klientów żadne medialne triki nie przyciągęły. Nadal idąc do McDonalds’a mieli ochotę zjeść Hamburgera, nie pizzę. Co prawda włoski placek z serem szybko zniknął z oferty, jednak mocne naruszenie budżetu na długo pozostało w pamięci szefostwa.

 

mac pizza

 

McLobster

Ta kanapka została wycofana zanim zdążono ją wprowadzić do oferty restauracji na całym świecie. Co spowodowało klapę? Cena! McLobster, w którym kurczaka czy wołowinę zastąpiono Homarem kosztowała ponad 30 złotych! Jak się okazało klienci z aksamitnym podniebieniem, lubujący się w  morskich przysmakach nie zaglądają często do McDonaldsa, a przeciętniak woli zjeść zwykłego BigMaca.

 

mac lobster

 

McSpaghetti

Kolejna próba zrobić z McDonalds’a włoską knajpkę. Tym razem ktoś z zarządu wpadł na pomysł, że makaron w sosie bolońskim będzie genialnym pomysłem. Na szczęście tym razem nie wydano zawrotnej sumy pieniędzy, a sam produkt trafił jedynie do klientów w Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak McPizza bardzo szybko został wycofany z oferty. Smakosze nuggetsów nie byli zadowoleni, kiedy w biegu chcieli przekąsić coś w fast-foodzie, a kazano im czekać ponad 15 minut na McSpagethii.

 

mac sphag

nastepna 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525