sibiel

Luksus na wakacje nad morzem, czyli wyjątkowe stroje kąpielowe

by • 22/06/2017 • ModaComments (0)798

 

Także podczas wakacji nad ciepłym morzem, kiedy wiele czasu spędzamy na plaży, lubimy wyglądać pięknie i zmysłowo. Tak, że nie można od nas oderwać oczu. Efekt ten można osiągnąć, ubierając luksusowy kostium kąpielowy. Pod marką Ewa Bień kryje się wiele ekskluzywnych modeli dla pań, dzięki którym poczują się one absolutnie wyjątkowo.

 

Zniewalający efekt z ewabien.com

Marka Ewa Bień (http://ewabien.com/pl/stroje-kapielowe.html) istnieje na polskim rynku od przeszło 20 lat. Jej cel główny, to produkcja luksusowej bielizny oraz sprawienie za jej pomocą, aby każda kobieta poczuła się jak nigdy wcześniej. Każda, bez znaczenia na to, co mówi metryka, bez znaczenia na budowę ciała. Sprawiamy, że panie dzięki nam czują się pięknie, zmysłowo. Także te, które wcześniej nie zdawały sobie z tego sprawę, że właśnie tak mogą się czuć. Sprawiamy, że bardziej w siebie wierzą, że czują się zniewalająco, seksownie.

Stosujemy bardzo szeroką paletę kolorów, obejmującą kilkadziesiąt barw. Łączymy je w sposób zaskakujący na każdym z rodzajów naszych luksusowych produktów. Czy to stroje kąpielowe, biustonosze, paski do pończoch, nocne koszulki, czy figi, można być pewnym, że swoją kolorystyką będą przyciągać wzrok.

Do każdego etapu produkcji naszej bielizny podchodzimy z taką samą starannością. Projektujemy z myślą o tym, aby każda z pań znalazła u nas coś dla siebie. Żeby naszą bieliznę chciała nosić jak najczęściej. Pomaga nam w tym stosowanie w produkcji najwyższej jakości materiałów oraz unikatowe autorskie projekty. Wielką wagę przywiązujemy do wykończenia, ozdób, dodatków. Gdy założysz bieliznę marki Ewa Bień, uśmiech nie zniknie z twej twarzy.

 

ee1

 

Stroje kąpielowe

Pięknie, elegancko, zmysłowo i seksownie każda z pań może, a nawet powinna!, wyglądać podczas wakacji nad ciepłym morzem, gdzie słońce świeci nieprzerwanie i można przeżyć niezapomnianą przygodę. Dzięki wizycie w sklepie ewabien.com można wybrać z ponad 100 modeli strojów kąpielowych i biustonoszy plażowych, w wielu kolorach i kolorowych wzorach oraz w aż kilkudziesięciu rozmiarach! Każda z pań znajdzie tu coś dla siebie.

Do wyboru jest wiele dwuczęściowych kostiumów dla pań, które lubią odsłonić nieco więcej. Jest też coś dla skromniejszych osób, jak na przykład przepięknie prezentujący się, kolorystycznie utrzymany w ciemniejszej tonacji jednoczęściowy kostium Somersed, mający miseczki ozdobione motywem pawiego pióra, świetnie zbierające i unoszące piersi, z regulowanymi ramiączkami oraz bokami, które wzmocniono siateczką. Zmysłowość i elegancja w jednym!

 

Oferta wiosna-lato 2017

Marka Ewa Bień (http://ewabien.com/) rokrocznie przedstawia dwie nowe kolekcje luksusowej bielizny. W sklepie ewabien.com dostępna od jakiegoś czasu jest kolekcja wiosna-lato 2017. Obejmuje kilkadziesiąt produktów, w tym przepiękne biustonosze, zmysłowe figi i stringi, jak również porażające zmysłowością nocne koszulki.

 

e

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525