zakupy877

Co powinnaś kupić na wyprzedażach?

by • 06/01/2016 • Na czasie, ZniżkiComments (0)5217

 

Styczeń to jeden z najgorętszych okresów w świecie zakupów. Sklepy są wyjątkowo przeludnione dzięki ogromnym promocjom, a nowe produkty kuszą nas na każdym kroku. Widzimy napisy SALES, REBAJAS, PRZECENY i w naszej głowie zaczynaja kłębić się myśli dotyczące tego, czy to co właśnie trzymamy w ręce jest nam naprawdę potrzebne? Czy tylko zostaliśmy skuszeni napisem -70%? Według ekspertów, połowa rzeczy, które zakupimy podczas wyprzedaży nie była nam w ogóle potrzebne. Dokonaliśmy tego pod wpływem jednego impulsu, nie zwracając uwagi na konieczność i użyteczność zakupu tego produktu. Co więc zrobić aby robić zakupy rozsądnie?

 

Najpierw odpowiedz sobie na poniższe pytania:

 

Punkt pierwszy: Co jest Ci potrzebne na teraz?

Punkt drugi: Co będzie Ci potrzebne w nadchodzącym czasie? (Wybiegamy w przyszłość, jeśli chodzi o wyprzedaże zimowe, zastanawiamy się nad wiosną)

Punkt trzeci: W czym najlepiej się czujesz i co najchętniej na siebie zakładasz?

Punkt czwarty: Czy na pewno uważasz że do lata schudniesz o 4 rozmiary?

 

Kiedy odpowiedziałaś już na te pytania masz wstępną listę rzeczy, które warto kupić podczas wyprzedaży. Teraz nasza kolej, podpowiemy Wam co najlepiej kupować na obniżkach, żeby nie mieć poczucie niepotrzebnie wydanych pieniędzy (według nas).

 

Płaszcz / kurtka na wiosnę

Większość sieciówek, które są w naszym kraju pochodzą z europy południowej i zachodniej, co za tym idzie, kurtki, które oferują ich sklepy podczas zimowych wyprzedaży są idealne na wiosnę w Polsce. Jeśli uważasz, że Twoja jest już bardzo zniczona bądź zwyczajni wyszła z mody, warto rozejrzeć się za jakąs ciekawą okazją, na początku lutego sklepach pojawią się nowe kolekcje, gdzie za bardzo podobą kurtkę bądź płaszcz trzeba będzie zapłacić dwa razy więcej.

 

Odzież sportowa

Według nas jest to rzecz, którą wręcz trzeba kupić na wyprzedażach jeśli uprawiamy jakiś sport. Trendy sportowe nie zmieniają się aż tak drastycznie jak w przypadku reszty garderoby. Warto więc poszukać bluzki czy spodni do areobiku, może się również zdarzyć, że upolujemy sportowe buty w bardzo rozsądnej cenie, za które jeszcze miesiąc temu musielibyśmy zapłacić dwukrotnie więcej.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525