adobestock_334485896

Z kim ćwiczyć na żywo w internecie? Dołącz do jogi, pilatesu i zumby online

by • 28/05/2020 • Sport / FitnessComments (0)198

 

Czas spędzony w domu nie musi być stracony. Dalej możesz uczestniczyć w sportowych zajęciach grupowych – nie w sali fitness, ale w zaciszu własnego domu. Większość internetowych zajęć jest za darmo i prowadzą je wykwalifikowani sportowcy. Sprawdź, w których ćwiczeniach jogi, fitness i zumby możesz uczestniczyć online.

 

Wszyscy czekamy na moment, kiedy będziemy mogli wyjść i bawić się na koncertach i wydarzeniach – tu możesz zobaczyć na przykład imprezy organizowane w najbliższym czasie we Wrocławiu: https://rytmy.pl/imprezy/wroclaw/. Tymczasem siedząc w domu, też możesz się dobrze bawić. Możesz uczestniczyć w koncertach, projekcjach filmowych i seansach kinowych – wystarczy dostęp do internetu. To nie jedyne wydarzenia, które czekają na Ciebie w sieci. Możesz też dołączyć do treningów jogi, rozciągania lub zumby przez Internet. Wcale nie musisz być na zaawansowanym poziomie, wiele warsztatów przewidziano z myślą o początkujących. Wszystkie zajęcia online znajdziesz na https://rytmy.pl/wydarzenia/online/, a poniżej zestawienie tych najciekawszych, które zaplanowano w czerwcu.

 

Bezpłatne zajęcia Joga Od Podstaw

W każdą niedzielę o 12.30 na platformie ZOOM możesz dołączyć do bezpłatnych zajęć z jogi. Warsztaty „Vinyasa Od Podstaw” poprowadzi Przemek Nadolny. Zajęcia pomogą Ci utrzymać formę i pozytywny nastrój mimo kwarantanny. Co więcej, joga pozwala podnosić odporność i zwiększa poziom energii. Zajęcia są prowadzone ze wsparciem Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Aby w nich uczestniczyć, pobierz i zainstaluj bezpłatny program ZOOM na komputerze, tablecie lub telefonie. Numer spotkania to 99668597905. Jeśli szukasz bardziej zaawansowanych zajęć, możesz dołączyć do subskrypcji zajęć online w Yoga Republic.

 

Trening zumby online

W każdą środę o 18.00 możesz wziąć udział w treningu zumby online. Zajęcia odbywają się w systemie LiveStrem VaganzeOnlineSportCenter. Podczas 90 minutowego spotkania trener omówi wszystkie zagadnienia, nauczy Cię planować domowe treningi ZUMBY oraz da niezły, taneczny wycisk. Wstęp to tylko 10 PLN! szczegółów szukaj na fanpage’u Centrum.

 

adobestock_332391792

 

Wieczorne rozciąganie dla każdego – darmowe zajęcia online z Pauliną Pietrzyk.

Dołącz do darmowego treningu na fanpage’u Pauliny Pietrzyk na facebooku. W każdy wtorek o 19.00 przygotowała ona dla Ciebie ćwiczenia – na przykład 2 czerwca będzie to rozciąganie! Potrzebujesz jedynie maty albo koca i pozytywnego nastawienia. Pamiętaj, by kliknąć „Chcę wziąć udział w wydarzeniu”.

 

Fitness z Asią „Sikorką” Sikorską

Jak ćwiczyć, to tylko z najlepszymi. Asia Sikorska jest sześciokrotną Mistrzynią Polski Juniorek i pięciokrotną złotą medalistką oraz brązową medalistką międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich. Mistrzyni zaprasza Was do regularnych treningów przed ekranami komputera lub telefonu. Ćwiczenia w dużej mierze bazują na tabacie, więc masz gwarancje bardzo aktywnie spędzonej godziny i masę wyzwolonych endorfin. Każdy trening kończy się rozciąganiem, co ocali Cię przed morderczymi zakwasami. Dołącz do wydarzenia codziennie o godzinie 12! Szukaj wydarzenia na Facebooku: Fitness – Asia „Sikorka” Sikorska.

 

adobestock_297317881

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2