zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne, które rozkręcą wasz seks!

by • 21/09/2015 • Związki & SeksComments (1)8146

 

W naszym kraju temat gadżetów erotycznych i różnych sex-zabawek jest z reguły kojarzony ze społecznym tabu. Niestety, większość z nas krępuje się na myśl korzystania z nich, a co dopiero pójścia do sklepu po jego zakup. Na szczęście w miarę upływu czasu zmienia się nastawienie do tego typu spraw. Reprezentanci młodego pokolenia coraz chętniej posiadają zabawki erotyczne, które pomagają urozmaicić swoje życie seksualne i wnieść je na nowy, czasem jeszcze lepszy level. Jeśli nie orientujecie się w temacie sex-zabawek, a kusi Was ich zakup i spróbowanie zabawy z nimi, sprawdźcie, które z nich Wam polecamy. Czas na „50 twarzy Greya” w waszej rzeczywistości i sypialni! Zaszalejcie!

 

KAJDANKI

Zaczynamy od kajdanek, które mogą gwałtownie podnieść temperaturę w waszej sypialni. To od Was zależy, w jaką stronę i jaki pomysł macie na wspólny stosunek. Możesz od razu dać się w nie zakuć i czekać na rozwój sytuacji przez partnera. Nie będziesz mogła kontrolować sytuacji, a jedynie wykonywać rozkazy swojego partnera. Możesz również przypiąć swojego partnera, np. jedną jego dłoń, przez co jego ruch i chęć robienia niektórych rzeczy będzie utrudniona. Kajdanki mogą Wam pomóc w przejęciu kontroli nad partnerem. Wtedy Wy decydujecie, co, jak i kiedy robicie. Jeśli marzysz o oralnych pieszczotach, każ swojemu partnerowi całować i pieścić twoje narządy intymne. Chcesz, żeby całował cię po całym ciele? On zrobi wszystko! Będzie wtedy Twoim poddanym! Tylko Ty będziesz mogła go uwolnić i odpiąć mu kajdanki. Wykorzystaj to!

 

kajdanki 2

 

KLIPSY NA SUTKI

Jeśli chcesz pobudzić swoje sutki do działania i odczuwasz wielką przyjemność podczas każdorazowych pieszczot w tamtych okolic, wybierz specjalne klipsy na sutki. Twój partner będzie mógł stymulować twoje sutki za pomocą specjalnych klipsów. Może być delikatnie i romantycznie, może być na ostro. W Internecie znajdziesz naprawdę wiele rodzajów takich klipsów. Niektóre z nich dodadzą ci naprawdę dużo wdzięku i pikanterii.

 

klipsy na sutki

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Zabawki erotyczne, które rozkręcą wasz seks!

  1. Elżbieta pisze:

    Te gadżety się wiążą z rozkoszami erotycznymi pewnie są stosowane w większości przypadków,tylko ,że to jest tajemnica tabu.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3