eyesoczy

Zabiegi estetyczne wokół oczu

by • 10/03/2019 • UrodaComments (0)781

 

Worki pod oczami, dolina łez oraz worki tłuszczowe sprawiają, że skóra wokół oczu wygląda na zmęczoną, szybciej wiotczeje, zaczyna się marszczyć i opadać. Mimo właściwej pielęgnacji w pewnym momencie zabiegi medycyny estetycznej będą niezastąpione. Mezoterapia igłowa, kwas hialuronowy i inne metody stosowane w celu odmłodzenia skóry z powodzeniem wykorzystywane są również w celu korekty okolic oczu.

 

Dolina łez – i na nią jest sposób

Medycyna estetyczna w tej przypadłości wykorzystuje zazwyczaj kwas hialuronowy. Jest to substancja, która naturalnie występuje w organizmie, gdzie odpowiedzialna jest za odłowienie nawilżenie i napięcie skóry. Istnieje również zależność między ilością kwasu hialuronowego, a produkcją kolagenu. Im mniej pierwszego, tym mniej drugiego, co prowadzi do utraty wiotkości, powstawania zmarszczek i przesuszenia skóry.
Podczas zabiegu substancja wstrzykiwana jest w zagłębienie przy pomocy cienkiej i elastycznej igły. Uprzednio podaje się znieczulenie miejscowe, gdyż czynność ta wykonywana w tak wrażliwym miejscu jest bolesna.

Efektem zabiegu jest nie tylko wypełnienie zagłębienia doliny łez, ale również poprawienie wyglądu skóry wokół oczu, która staje się bardziej jędrna, bez cieni i zmarszczek.

 

Opadanie powiek – mezoterapia igłowa najlepszym rozwiązaniem

Osłabienie mięśni twarzy oraz zmniejszona produkcja kolagenu, które postępują z wiekiem są głównymi przyczynami opadania powiek. Coraz częściej jednak problem ten zauważyć można u ludzi młodych, którzy narażają oczy na duże przemęczenie ze względu na charakter pracy. Najskuteczniejszą metodą, by podnieść powieki i nadać im ładny kształt jest mezoterapia igłowa – https://drparadowska.pl/zabiegi/mezoterapia-iglowa/. Zabieg polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych, które determinują tkanki do regeneracji i produkcji kolagenu. Opadająca powieka nie zawsze powstaje na skutek wiotkości samej skóry powieki, ale przyczynia się do tego słabe napięcie skóry na czole i brwiach. Wtedy konieczna jest korekta tych okolic. Oprócz mezoterapii często stosowaną metodą w tych partiach twarzy są nici liftingujące.

 

Lipoliza iniekcyjna rozprawi się z workami tłuszczowymi

Worki tłuszczowe powstają wskutek wypychania tłuszczu znajdującego się wokół gałek ocznych. Przyczyną ich powstawania są również geny. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu w worki tłuszczowe substancji rozbijających tłuszcz, który następnie wydalany jest z organizmu w naturalnym procesach metabolicznych. Zabieg jest krótki i bezbolesny, jednak żeby otrzymać zadowalający efekt najczęściej konieczne jest wykonanie trzech powtórzeń.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2