couple 13

Zakochaj się na nowo w partnerze!

by • 08/09/2015 • Związki & SeksComments (1)4170

 

Jeśli twój związek nie należy ostatnio do szczególnie udanych i towarzyszą wam liczne nieporozumienia i problemy jest sposób by to naprawić. Istnieje wiele różnych metod, aby zakochać się ponownie w swoim partnerze i rozgrzać ten płomień, który lekko przygasł. Jeżeli oboje czujecie, że się od siebie oddalacie jest to ostatni gwizdek na to by coś zrobić z tą sytuacją. Zamiast się zamartwiać i wytykać nawzajem błędy zastanówcie się co tak naprawdę sprawia, że nie jesteście już w sobie tak zakochani jak na początku. Chcąc powrócić do starych dobrych czasów wypróbujcie kilka sprawdzonych sposobów, które rozbudzą w was romantyzm i poprawią wasze relacje. Nie zniechęcajcie się zbyt szybko i walczcie o swoją miłość. Poniżej kilka bardzo przydatnych metod, które sprawią, że zakochasz się w swoim partnerze na nowo.

 

Poświęcajcie sobie więcej czasu (szczególnie nocą) 

Jednym z najprostszych sposobów, aby zakochać się w swoim partnerze na nowo jest zwracanie uwagi ukochanej osoby na siebie. Zorganizuj kilka razy w tygodniu romantyczną i seksowną niespodziankę dla swojego mężczyzny i odkrywajcie się na nowo. Poczujecie się jak na początku związku i będziecie się dobrze bawić. Dzięki nocnym igraszkom rozluźnicie się i poczujecie się komfortowo zapominając o codziennych troskach i obowiązkach. Najważniejsze jest to byście w pełni cieszyli się swoim towarzystwem.

 

Jedźcie na wakacje

Czy jest lepszy sposób, aby na nowo odkryć siebie i rozbudzić romans, który już jakiś czas temu wygasł, niż wspólne egzotyczne wakacje. Jedźcie na wakacje w jakieś gorące miejsce, gdzie nikt wam nie będzie przeszkadzał. Oczywiście zapomnijcie o wszelkiej elektronice i kontakcie z pracą. To ma być czas wyłącznie dla was, podczas którego jedyne na czym macie się skupiać To wy sami.

 

Bądźcie spontaniczni 

Staraj się zawsze być spontaniczna, zwłaszcza, gdy chodzi o życie uczuciowe. Bądź śmiała i rób rzeczy, o których wcześniej nawet nie śniłaś. Staraj się nie martwić o przyszłość, a żyć jedynie teraźniejszością i cieszyć się każdą chwilą, którą możesz wspólnie spędzić ze swoim ukochanym. Zaszalejcie raz na jakiś czas, a wasz związek na pewno na tym skorzysta, a wy poczujecie się jak na początku waszej relacji.

 

Trzymajcie się za ręce

Wydawać by się mogło, że trzymanie za ręce to błahostka i domena licealistów. Nic bardziej mylnego. Trzymając się za ręce budujecie szczególną więź. Bez względu na to jak bardzo jesteście źli na siebie ta czynność sprawia, że nerwy opadają i doceniacie swoją obecność. Dodatkowo trzymanie się za ręce przywodzi na myśl pierwsze randki jakie odbywałaś z partnerem. Pomoże wam to poczuć się jak na początku związku i będzie dawać poczucie bliskości, intymności i wniesie do waszej relacji romantyzm.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Zakochaj się na nowo w partnerze!

  1. Elżbieta pisze:

    Zbudować zrujnowany związek nie jest łatwo ,lecz w życiu są różne sytuacje bardzo ,ważne jest porozumienie .Jeśli dwie osoby się kochają i bardzo im zależy ,żeby poprawić relacje to ich starania mogą być owocne.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2