seksssart

Zdrowy i bezpieczny seks

by • 15/06/2016 • Związki & SeksComments (0)1246

 

Aby mieć pewność, że spontaniczny seks będzie jedynie źródłem przyjemności, warto zabezpieczać się przed niechcianymi konsekwencjami. Pomogą w tym akcesoria, które oszczędzą nam przykrych niespodzianek „dzień po”.

 

Prezerwatywy

Najlepsze prezerwatywy, zarówno do seksu analnego, jak i waginalnego, to prezerwatywy nawilżane, wykonane z lateksu. Osoby uczulone na lateks mogą stosować prezerwatywy wykonane z poliuretanu. Dołączenie do takiej ochrony dużej ilości lubrykantu może nie tylko zwiększyć przyjemność, ale również zabezpieczyć nas przed niepożądanymi otarciami. Takie zabezpieczenie powinniśmy stosować również podczas seksu oralnego czy w czasie zabawy akcesoriami erotycznymi jak dildo czy wibrator. Należy pamiętać, że podczas stosowania prezerwatywy nie używamy kremów czy olejków zawierających tłuszcz, gdyż uszkadza on lateks. Najlepsze będą środki nawilżające na bazie wody.

 

Maski oralne

Pieszczoty łechtaczki przy użyciu ust i języka również wymagają zabezpieczenia. Doskonale sprawdzą się w takim przypadku maski oralne, które chronią oboje partnerów przed niepożądanymi skutkami ewentualnego zakażenia. Doskonałym urozmaiceniem takich pieszczot może być posmarowanie łechtaczki partnerki dużą ilością lubrykantu. Zmiany maseczki wymaga  przejście z pieszczot okolic analnych do seksu oralnego.

 

Rękawiczki lateksowe

Wkładanie palców czy dłoni do pochwy lub odbytu jest bezpieczne, o ile nie mamy zadrapań czy skaleczeń na dłoniach. Najbezpieczniej  jednak jest używać rękawiczek lateksowych z dużą ilością nawilżającego środka na bazie wody.

 

Akcesoria erotyczne

Jeśli podczas stosunku używamy gadżetów erotycznych, pamiętajmy, żeby zadbać również o bezpieczeństwo ich stosowania. Przed każdym użyciem trzeba je wysterylizować i, w zależności od rodzaju zabawki, zabezpieczyć prezerwatywą. Nie zapominajmy też o lubrykancie podczas seksu z użyciem akcesoriów.

 

Jak kupować i używać środki ochronne

Kupujemy prezerwatywy i maski oralne u sprawdzonych dostawców. Przechowujemy je w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła słonecznego. Nie należy trzymać prezerwatywy w portfelu dłużej niż kilka godzin. Nigdy nie używamy jej, jeśli opakowanie jest przebarwione, klejące lub w jakikolwiek sposób uszkodzone. Za każdym razem, gdy uprawiamy seks lub zmieniamy partnera podczas jednego stosunku, należy zmienić zabezpieczenie na nowe.

 

***

Poszukujesz nowoczesnych środków zabezpieczających oraz akcesoriów erotycznych? Zobacz stronę autora artykułu www.kinkywinky.pl

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3