randki w zimie

12 pomysłów na zimowe randki!

by • 16/12/2017 • Związki & SeksComments (0)5251

 

SANKI

Jeśli jednak snowboard i narty Was nie przekonały, może zachwyci Was szansa jeżdżenia na sankach. Wspomnienia z dzieciństwa wrócą w jedną sekundę! Na dodatek będziecie mieli okazję zrobić to razem! Jazda na sankach to doskonała zabawa i wiele radości! Nic nie szkodzi, że jesteście już na nie (oficjalnie) za starzy.

 

KURS TAŃCA

Energetyczna salsa? Gorąca samba? Mambo? A może ogniste tango? Co powiecie na szybki kurs tańca? Dobra zabawa, rozgrzanie parkietu i bardzo bliski kontakt z ukochanym, który oszaleje na punkcie waszych kocich ruchów. Kto wie, może tak Wam się spodoba, że po jednorazowej wizycie w szkole tańca, kurs stanie się waszym co tygodniowym treningiem?

 

ZWYKŁE NIEZWYKŁE MIEJSCA

Jeśli oboje jesteście zmuszeni spędzać czas razem w mieście, a wyjścia do kina czy teatru już was znudziły, może czas pomyśleć o jakimś niezwykłym miejscu, w którym oboje jeszcze nigdy nie byliście? Oceanarium, planetarium, strzelnica, palmiarnia – lokalnych ofert na pewno jest mnóstwo. Dla chcącego, nic trudnego! Wystarczy zrobić dobry research, a na pewno wybierzecie coś dla siebie, co zadowoli zarówno Ciebie, jak i partnera.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525