tatuz

Zmysłowe tatuaże idealne dla kobiet

by • 25/09/2018 • Styl życiaComments (0)890

 

Kobiety, które kochają zmysłowe tatuaże chcą poprzez nie ukazać kobiece piękno, czasem przeznaczone jedynie dla widoku ukochanego. Dlatego wybierają motywy, które czasem są prowokujące, czasem delikatne, a innym razem łączą w sobie ulubione motywy tatuaży męskich i damskich, ukazując złożoność kobiecej natury.

 

Ważne jest umiejscowienie tatuażu zmysłowego

tatuażu zmysłowym istotny jest nie tylko sam obraz, ale również jego umiejscowienie. Może to być wizerunek pięknej kobiety w postaci aktu, umiejscowiony na żebrach i kierujący się w stronę piersi. Oczywiście taki wizerunek sam w sobie jest eteryczny, dlatego jego umiejscowienie na łopatce, czy w dole pleców może pozwolić osiągnąć równie zniewalający efekt.

Studio tatuażu jest otwarte na wszystkie pomysły pań, co do umiejscowienia tatuażu zmysłowego, uczulając na fakt, że pewne miejsca takie jak żebra, czy łono są szczególnie wrażliwe i wykonanie go w tych miejscach może być bardziej bolesne. Jednak dla takiego efektu można pocierpieć nieco w salonie tatuażu. Taki tatuaż może dodać sporo seksapilu.

 

Tatuaże z motywami koronkowymi

Wiele kobiet decyduje się na wzory tatuaży z motywem koronki, które prezentują się bardzo pociągająco dla mężczyzn, a kobiecie mogą dodać pewności siebie. Takie tatuaże mogą być umieszczone np. wzdłuż uda, aż do kostki lub pod biustem stanowiąc niejako przedłużenie powabnej bielizny. Takie wzory tatuaży najlepiej prezentują się w odcieniach czerni i bieli z efektownym cieniowaniem, które można uzyskać, będąc w dobrych rękach mistrza w swoim fachu w studio tatuażu.

 

Tatuaże z motywami kwiatowymi – kwintesencja kobiecości

Najbardziej popularne wśród kobiet ciągle są tatuaże z motywami kwiatowymi. Efektowne pąki róż umiejscowione na dekolcie i kończące się w górnej części mostka prezentują się bardzo efektownie. Modny i ciekawy jest również motyw lilii, a także kwiatów umiejscowionych na gałęziach drzew rozwiewanych przez wiatr, który strąca ich pąki. Możliwości zmysłowych, kwiatowych tatuaży damskich jest naprawdę wiele. Można przyjść z gotowym pomysłem lub zdać się na inwencję artysty w salonie tatuażu.

 

Anielskie motywy modnymi wzorami tatuażu

Chyba każdy zna tatuaż przedstawiający wielkie skrzydła, które na swoich plecach ma znana polska wokalistka – Doda. Za jej przykładem wiele kobiet zaczęło wykonywać sobie tatuaże damskie przedstawiające skrzydła. Niektóre decydują się jednak nie tylko na skrzydła, ale wzory tatuażyprzedstawiające wizerunek anioła, w wersji bardziej popkulturowej niż religijnej, czyli kobiecego wizerunku ze skrzydłami. Oczywiście zdarzają się również te bardziej tradycyjne wersje anielskiego tatuażu.

 

Motywy zwierzęce i militarne również mogą być zmysłowego

Pośród wielu wzorów tatuaży od lat często przewijają się motywy motyli, w połączeniu z kwiatami lub w ruchu. Jeśli chodzi o zmysłowe tatuażeprzedstawiające ruch, to wśród zwierzęcych wzorów pojawiają się jeszcze dostojne konie, czy drapieżne lamparty. Ciekawym pomysłem jest również pawie lub ptasie piórko na bransoletce.

Trwała biżuteria, którą można przedstawić na kostce czy nadgarstku jest również niezwykle kobieca i zmysłowa. Oczywiście romantyczne tatuaże damskie przedstawiają również ptaki, a zwłaszcza gołębie. Wiele kobiet decyduje się również na tatuaże męskie z kobiecym akcentem. Do takich można zaliczyć skrzyżowane pistolety pomiędzy którymi znajduje się róża, idealne dla kobiet o mocnym charakterze, miłośniczek muzyki rockowej czy zapalonych pasjonatek jazdy na motocyklu.

Tatuaże nie muszą być zatem domeną mężczyzn, a w przypadku pierwszego tatuażu wybranie delikatnego, kobiecego motywu pozwala na nieograniczanie się w kwestii stylizacji i możliwość założenia nawet bardzo eleganckiej kreacji, przy jednoczesnym eksponowaniu tatuażu. Wykonywanie tatuaży, aby potem kamuflować je za pomocą silnych kosmetyków nie jest dobrym pomysłem.

Dlatego wartą zdecydować się na taki motyw, który sprawdzi się niezależnie od okazji, a jednocześnie dobrze definiował będzie kobiecą naturę. Tatuaż ma podkreślać urodę, zainteresowania i jednocześnie dodawać pewności siebie. Warto by współgrał z osobowością i był swoistym odbiciem duszy, którą pragniemy podzielić się z innymi.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525