dziewczyna

To musisz zrobić przed 30stką!

by • 29/09/2015 • Na czasie, Rozrywka, Styl życiaComments (0)4375

 

Mówi się, że ukończenie 30. roku życia to magiczna granica, po której to zaczyna się nasze prawdziwe, dojrzałe życie. Kiedy jest się młodszym, ustala się listę marzeń i celów, o których spełnieniu marzy się właśnie tuż przed tym wyjątkowym wiekiem. Niektóre z Was na pewno mają jeszcze trochę czasu, inne zbliżają się do niej coraz szybciej. Tak czy inaczej, postanowiłyśmy przygotować listę najważniejszych i najciekawszych rzeczy, które trzeba przeżyć i zrobić przed trzydziestką. Jesteście ciekawe, co znalazło się na tej liście? Sprawdzajcie i spełniajcie wasze marzenia!

 

PODRÓŻ DO PARYŻA

Stolica miłości, mody, historii, zabytków, smacznej kuchni – trzeba to zobaczyć! Słyszałyście o parach popijających kawę, jedzeniu pysznej kolacji i… zaręczynach przy Wieży Eiffela? Kiedy Carrie z „Seksu w wielkim mieście” wyjechała do stolicy Francji z pewnością jej zazdrościłyście, ale z drugiej strony cieszyłyście się, jakby była ona Waszą najlepszą przyjaciółką. Paryż to zdecydowanie numer 1 na liście. Jeśli planujecie i zastanawiacie się, gdzie spędzić udany weekend z ukochanym albo kumpelą, stawiajcie na Paryż! Nie będziecie żałować!

 

WYMARZONA PRACA

Twoja obecna praca nie jest szczytem twoich marzeń? Chciałabyś spróbować swoich sił gdzieś indziej? Postaw sobie ważny cel: przed 30-stką spełnię swoje zawodowe marzenie i podejmę wymarzoną pracę. Zmuś się, inspiruj i uwierz w siebie! Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić w swoim życiu.

 

IDŹ NA KONCERT ULUBIONEJ GWIAZDY

Marzy ci się koncert Beyonce, a może twoją największą miłością jest Adam Levine z zespołu Maroon 5? Nieważne, kogo fanką jesteś, jeśli naprawdę szalejesz na punkcie jakiejś muzycznej gwiazdy, zrób wszystko, aby zdobyć bilety na jego koncert i bawić się do rana przy dźwiękach ulubionych piosenek! Niezapomniane przeżycie!

 

WYBIERZ SIĘ W DŁUGĄ, SAMOCHODOWĄ PODRÓŻ

Bezcenne doświadczenie! Pot, chłód, tysiące kilometrów i krajobrazy oraz widoki, które wszystko Ci zrekompensują! Włochy? Chorwacja? Rumunia? Bośnia? Urządź sobie niezapomniane wakacje: tylko ty, twoi przyjaciele lub ukochany, namiot, aparat fotograficzny i wspomnienia! Nie zapomnisz tej podróży do końca życia!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525