facet 4

Sprawdź czy twój związek ma przyszłość

by • 14/12/2015 • Związki & SeksComments (0)3130

 

Jesteś w poważnym związku i myślisz, że to już TEN, ostatni facet? Zastanawiasz się, czy faktycznie będziesz z nim szczęśliwa do końca swoich dni? Dostrzegasz w nim wiele wad, ale nie masz odwagi skończyć tego związku? Zadaj sobie kilka ważnych pytań, które pomogą Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, czy związek, w którym tkwisz jest tym bez przyszłości. Czy są jakieś sygnały, objawy, które powinny zwrócić Waszą uwagę? Sprawdź!

 

Wiele kobiet ulega przyzwyczajeniu i codziennej rutynie, bojąc się podjąć decyzję o diametralnej zmianie w swoim życiu. Tkwimy w związkach, w których tylko pozornie jesteśmy szczęśliwe. Żyjemy z partnerem, z którym coraz mniej nas łączy, przestajemy pielęgnować wspólną relację i coraz częściej zadajemy sobie pytanie: „Czy ten związek ma szansę przetrwać?”. Czy nie lepiej zaoszczędzić sobie na zapas bólu i przykrości związanych z rozstaniem i zdecydować się na życie w pojedynkę?

 

Sprawdź, czy któreś z objawów pasują do Ciebie. Jeśli na większość odpowiedziałaś twierdząco, istnieje ogromne ryzyko i prawdopodobieństwo, że to właśnie Ty żyjesz w związku z partnerem, który nie ma przyszłości…

 

WASZE CELE I ŻYCIOWE PRIORYTETY WZAJEMNIE SIĘ WYKLUCZAJĄ

Niektórzy twierdzą, że przeciwieństwa się przyciągają. Inni psychologowie apelują, że tylko podobne nastawienie psychiczne jest receptą na szczęśliwy i udany związek. Zastanów się nad tym! Jakie są Wasze poglądy na temat przyszłości, spraw zawodowych, dzieci, miejsca zamieszkania. Upewnij się, że oboje widzicie swój związek w podobnych barwach. Ty marzysz już o domowym ognisku z gromadką dzieci, a on pragnie robić karierę i żyć jak singiel? A może twój partner widzi Was gdzieś za granicą, a Ty za wszelką cenę chciałabyś zostać w Polsce, blisko swojej rodziny?

Jeśli wasze marzenia, plany i cele dość wyraźnie się rozmijają i są powodem do codziennych kłótni, twój związek może nie przetrwać próby czasu. Ważnym jest, aby mieć pewność i wsparcie partnera. Czy twój ukochany potrafi wypracować kompromis? A może myśli tylko o sobie i swoich priorytetach, zupełnie zapominając o Twoich? Musisz być pewna, że wasze myśli prowadzą Was w to samo miejsce, zanim będzie za późno.

 

WIDZISZ W NIM CORAZ WIĘCEJ WAD

Faza zauroczenia i fascynacji minęła? Teraz wreszcie widzisz rzeczy, które wcześniej zupełnie Ci nie przeszkadzały? Wkurza cię, kiedy on rozrzuca po waszym domu skarpetki? Masz dość jego przyzwyczajeń i irytujesz się szybko jego zachowaniem? To zły znak! Może on bowiem oznaczać, że odczuwasz coraz mniej uczucia, a tamto pierwsze, miłosne powoli się wypala. Zastanów się, czy faktycznie jest się o co denerwować, że może to Ty przesadzasz, a może masz zupełną rację i nie potrafisz poradzić sobie z jego wadami? Jeśli ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna, może się okazać, że już nigdy nie będzie tak pięknie jak kiedyś.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525