zwiazki 987

Związek na odległość – jak przetrwać?

by • 10/06/2015 • DailyStyleComments (0)2000

 

Związek na odległość w dzisiejszych czasach to kwestia niezwykle popularna. Przemieszczamy się po miastach, państwach i kontynentach w celu znalezienie lepszego życia. Zostawiamy rodziny, przyjaciół i co najważniejsze naszych ukochanych. Jak sobie poradzić z rozłąką, które często nie daje spać po nocach? Co w przypadku kiedy na wakacjach, delegacjach czy innych wycieczkach poznajemy kogoś innej narodowości? Kończy się czas urlopu i nadchodzi pora powrotu, wierzymy, że nasza miłość jest tak silna, że przetrwa wszystko. Co zrobić, żeby rzeczywiście tak było?

 

Wspólny cel i chęć bycia razem

Najważniejsze w związku na odległość jest określenie tego jak ważni dla siebie jesteście i jak silna jest relacja, która was łączy. To scementuje Wasz związek. Wspólny cel jest bardzo istotny, każdy z nas wie, że przyjemnie jest czekać, na coś co kiedyś przyjdzie. Jeśli macie wobec siebie poważne zamiary, powinniście się zastanowić czy przyjdzie kiedyś moment, że razem zamieszkacie i stworzycie normalny związek.

 

Częste rozmowy i spotkania

W dzisiejszych czasach to zadanie jest zdecydowanie uproszczone. Mamy stały dostęp do Internetu, dzięki czemu możemy ze sobą mailować, smsować rozmawiać poprzez kamerki, kiedykolwiek chcemy i mamy na to ochotę. Ci którzy żyją w takich związkach doskonale wiedzą, jak bardzo mocno wyczekuje się kolejnego spotkania i odlicza dni. Musisz jednak pamiętać, że tylko sztywnie ustalone daty nie wystarczą. Postaraj się w miarę możliwośći organizować niezapowiedziane odwiedziny. Jeśli Twój partner mieszka gdzieś w Europie, nie jest to specjalnie trudne. Zarezerwuj bilet w tanich liniach lotniczych i zrób mu niespodziankę.

 

W miarę możliwości podsycajcie życie seksualne

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważną kwestią udanego związku jest pożycie seksualne. W związkach na odległość często o tym zapominamy. Wykorzystujcie każde spotkanie do jak największej bliskości. Pamiętajcie również o tym, ze podsycać życie seksualne można w smsach, rozmawiając przez telefon czy kamerkę internetową. W miarę możliwości pisz niejednoznaczne wiadomośći, to zadziała na wyobraźnię Twojego partnera.

 

Zaufanie to podstawa

Pamiętaj, że w związku na odległość zaufanie jest podstawowym jego elementem. Nie będzie miała szans na przetrwanie relacja, w której będziesz spędzała dnie na zastanawianiu się z kim obecnie spotyka się Twój facet, co robi i czy przypadkiem nie ma w zasięgu jego wzroku jakiejś atrakcyjnej dziewczyny. Musisz wierzyć w to, że Twój mężczyzna jest ściśle oddany Tobie i inne panny nie wzbudzają w nim większego zainteresowania.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525